reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

witajcie, pojawiam sie i znikam z forum:zawstydzona/y: mam nadzieje, ze teraz zagoszcze na dluzej, przez ostatnie miesiace duet praca+ dom troche mnie przerosl i nie mialam czasu absolutnie na nic, a jak juz czas byl to jedyne o czym myslalam to SPAC. Sezon ogorkowy sie zaczal wiec w pracy sie troche lzej zrobilo, od jutra mam tez tydzien urlopu wiec mysle ze jakos na prosta wychodze.
A tu jedno z aktualniejszych zdjec naszej trojeczki:

Pozdrowka
 
reklama
Hej Tetka, baaaaaaaaaaardzo daaaaaaaaaawno cię tutaj nie było kochana. jak widzisz dawne dziewczyny poznikały bez śladu. Ale forum odrzyło na nowo w nowym gronie:-):-):-)
Nadal mieszkacie w Mahmutlar? Ja swoje mieszkanie w Alanyi sprzedałam więc raczej juz w tamte strony nie zjadę. Gdzie pracujesz? Mały Toe ma cudne włoski jak havuc.;-)Teraz to pewnie sa tam okropne upały co? ja nie mogłam znieść przewaznie lipcowych i sierpniowych upałoww Alanyi. Wrzesien juz jest znośny. Emruś zawsze miał w tym okresie całe ciałko wysypane potówkami i leczylismy go zawsze dermatologicznie bo bez leków sie nie obyło. A teraz hi hi hi tatus złapał to samo tutaj w Polsce w okresie kiedy było tutaj 38 stopni prze kilka dni- w Turcji nigdy nie cierpiał z tego powdu a był cały czas wystawiony na słońce, a tutaj mu sie przytrafiło. :-D

Małgorzata kiedy dokładnie macie ślub?
Aureola- ruszyło sie cos w sprawie zaproszenia. Przeslij nam wasze fotki.
Leyla a ty z jakiego maista pochodzisz z Polski?
 
hey dziewczyny hmm najpierw co do brzezania , kiedy o tym usłyszałam byłam przerażona ale gdy poczytałam i poopowiadał mi Aykut hmmm moze śmiesznie zabrzmi ale psyyyt dziewczyny [ po moim pierwszym sexsie z Aykutm ] jestem za obrzezaniem haa aczkolwiek na dzień dzisiejszy jeśli urodzę chłopca [ choć moim marzeniem jest dziewczynka , ale to tylko marzenie dziecko to dzieck oczywiście] nie wiem czy pozwole go obrzezać , choć obrzezanie chłopca nie jest aż takie straszne , wystraszyło mnie dopiero opowiści o obrzezanych dziewczynkach kawałkiem żyletki w starej turcji i arabi boże to dopiero katastrofa na żywca dziewczyna ma wycinane wargi i łechtaczkę i zaszywana jest przz znachorkę zostaje malusieńka dziurka na siki . daje to 100% pewność jej cnoty przy ślubie mój boże to jest sadyzm , ok koniec tego hmm co do sprawy wizy nic nie wiem dopiero jutro jadę do urzędu wojewódzkiego z papierami . choć wynikł teraz mały problem i nie wiem czy jechac wogle hmmmm mój boze w sumie nie wiem co wogle robić
 
photos
karolcia hmm fotki nie mam wspólnej , kręciłam same filmy więc mam filmy nie mam aktualnego zdjęcia Aykuta hmmm , ale mam jego fotki parę latek w stecz przed wojskiem , teraz dopierow wysłął mi aktualne a wesz jak idą paczki z turcji haaaaaa ale postaram sie wkleić swoje aktualne z alanya ok i aykuta na razie stare
 
gratulacje Gosia gratulacje , i oczywiście powodzonka :tak:i 100 latek życia we dwoje i gromadki dziecaczków ślicznych i zdrowych:tak:
 
reklama
karolcia can ja pochodze z Grudziadza

malgorzata zycze ci aby twoja dzidzia byla podobna do tatusia. w rodzinie mojego meza mowia, ze jak kobieta w ciazy ciagle patrzy w lustro i mysli tylko o sobie to dzidzia bedzie podobna do mamusi, ale jak troszczy sie o swojego faceta wiecej niz o siebie i naprawde go kocha to dzidzia podobna do tatusia. ja mam w tym wzgledzie duuuuuuuuzy minus u mojej tesciowej, bo dwoje naszych dzieci wyglada bardziej niz ja, aniezeli jak tatus.
ha, ha, ha ale sobie wymyslili
 
Do góry