reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
mój skype to renia0025 hmmm rozmawiacie o rodzinach hmmm ja jestem już po jednym związku dosć dlugim i miałam już jedna teściową i teścia , teraz powiem wam nie interesuje mnie rodzina mojego faceta zbytnio , jego mam miała szok niedawno ale oswoiła sie z tym stwierdziłą ze to jego życie no i chce mnie tylko poznać ale ojce oczywiście ma sprzeciwy jest zbulwersowany ha [ gdzie sam ma 4 żony i wszytkie 3 zostwił Aykut pracuje na swoja rodzine i jej utrzymanie , siostry i matka a tatuś muslim prawdziwny czcigodny turek z zasadami mieszka w niemczech z zona najnowsza polka i córka 8 letnia i robi synowi antury jak moze być tak mało odpowiedzialny nie zna mnie dobrze nie zna polski polek jakie s wyrafinowane a mamunia polka też tak mówi hmmmmm chiałą bym mieć nr. telefonu do mamuni polki hmmmm
 
ja tez uważam temat religii za bardzo delikatny. Z dzieckiem postanowilismy ze sam wybierze sobie wiare gdy już będzie na to gotowy.Póki co jest ochrzczony no i chcąc nie chcąc bede musiała wyrazić zgode na obrzezanie przy najbliższej wizycie w Turcji ( dlatego tak sie cieszę że w tym roku tam juz nie jedziemy) Ja na islam nie zamierzam przechodzic bo nie czuję takiej potrzeby. Rodzina męża bardzo usiłowała mnie do tego przekonać ale Ali nie zmuszał mnie do niczego. Islam ( az wstyd sie przyznać) znam lepiej niz własną religię. A to przez studia Turkologiczne gdzie mielismy taki przedmiot o islamie. O chrzesciaństwie nigdy nie czytam, może dlatego że juz sie nie zastanawiam jakie ma korzenie i założenia bo zostałam w nim wychowana od narodzin mimowolnie.
Jest w religii Islamu sporo kwestii , które mi nie odpowiadają.

Aureola- ale mnie ta " matka Polka" zaskoczyła, co za wredne babsko, zamiast obstać za swoja rodaczka to jeszcze ci bruździ. Trzymaj sie, nie daj się. Najważniejsze z\że wwy dwoje będziecie szczęśliwi, nie bierzesz slubu z jego rodziną....... Choc niestety w moim przypadku ta prawda się nie sprawdziła, rodzina Alego zawsze wtykała nos w nasze małżenstwo dopóki byłiśmy w Alanyi.
 
Upss, ale kanał....:szok: ja zrozumiałam słonko, że ojceic twojego ukochanego ma jakąś zonę nową w Niemczech z Polski i że ona nie popiera twojego małżenstwa z synem męża.:szok::szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Już nic nie mówię...........
 
Chyba się nie obraziłaś słonko???????????????????????????:shocked2: Nieporozumineie totalne, może dlatego że za szybko czytałam twoja wiadomość z małym prze ramię. naprawde najmocniej przepraszam.
 
Małgorzata ja tego nie pisałam na twój temat tylko komentowałam wypowiedż Aureoli:
mój skype to renia0025 hmmm rozmawiacie o rodzinach hmmm ja jestem już po jednym związku dosć dlugim i miałam już jedna teściową i teścia , teraz powiem wam nie interesuje mnie rodzina mojego faceta zbytnio , jego mam miała szok niedawno ale oswoiła sie z tym stwierdziłą ze to jego życie no i chce mnie tylko poznać ale ojce oczywiście ma sprzeciwy jest zbulwersowany ha [ gdzie sam ma 4 żony i wszytkie 3 zostwił Aykut pracuje na swoja rodzine i jej utrzymanie , siostry i matka a tatuś muslim prawdziwny czcigodny turek z zasadami mieszka w niemczech z zona najnowsza polka i córka 8 letnia i robi synowi antury jak moze być tak mało odpowiedzialny nie zna mnie dobrze nie zna polski polek jakie s wyrafinowane a mamunia polka też tak mówi hmmmmm chiałą bym mieć nr. telefonu do mamuni polki hmmmm

Jeśli ją zle zinterpretowałam to proszę mnie poprawić.........:baffled:
 
reklama
Do góry