reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
hej,dziewczyny,
widac,ze u nas to juz chyba zamlkło na dobre:-(
Ja dopiero w weekend wrociłam z Alim z Turcji,mielismy bardzo dużo roboty w związku ze sprzedaniem mieszkania w Alanyi-no ale juz mamy to za soba.
maly bardzo przezyl to rozstanie i mam do tej pory ogromne wyrzuty sumienia...
Dzisiaj juz sie mu polepszyl himorek i mam nadzije ,ze bedzie coraz lepiej z dnia na dzien.
Ali wrocil juz do pracy,a ja na studia.Podpislai mu nowa umowe na pare dobrych lat,bardzo sie z tego cieszymy,chociaz mamy tez swoje wlasne plany-ale o tym jescze za wczesnie by mowic.
Witamy nowa forumowiczke:-)
milo jest,ze jescze ktos tutaj zaglada.napisz nam wiecej o sobie,gdzie dokladnie mieszkacie w Polsce,bo wspomnilas tylko o Slasku,jak sie poznaliscie itp.

caluje was wszystkie,pozdrowionka dla dzieciaczkow
 
dzien dobry!
mam na imie Kasia i jestem tu po raz pierwszy:-). znalazlam Was kilka dni temu, po ostrej wymianie zdan z moim lubym (Turkiem oczywiscie) w kwestii tego, gdzie powinnismy osiasc na stale:baffled:. ja jestem przeciwna wyjazdowi do Turcji, on natomiast bardzo za tym obstaje. Zaznaczam, ze nie proponuje takze wyjazdu do Polski- tak zeby bylo sprawiedliwie:tak:. a obecnie mieszkamy w Anglii.... kilka z Was zdecydowalo sie na ten krok i podazylyscie za swoimi partnerami do Turcji. podejrzewam, ze decyzja ta nie byla latwa, ale jak, tak naprawde, wyglada konfrontacja z muzulmanska rzeczywistoscia dla katoliczki? pozdrawiam, wyrazy wspolczucia dla Melek! Kasia
 
Witam, jeśli jeszcze mam do kogo zwrócic te słowa:-(
Nasze forum chyba juz przechodzi w zapomnienie.Gdzie wy się wszystkie podziałyście???????
Shira witam cię, jesteś jedyną żywa duszą ,która się na tym forum odezwała od kilku miesięcy. Ja tez przestałam tu juz zaglądać boi nie było po co- samej ze sobą pisać to nic przyjemnego.jak widzisz nam w turcji się nie udało, wybralismy polskę i póki co w cale nie żałujemy tej decyzji. A w sierpniu wyprowadzamy sie do własnego mieszkanka- sprzedalismy w Turcji i kupiliśmy tutaj, wiec jak widać nasze plany wiażą się tylko z Polską.
 
Shira!

Mi sie w ogole z moim Turkiem nie udalo..:(

A poszlo o to ze ja nie chcialam w Turcji mieszkac- dopki bylismy razem w USA bylo ok ale ja nie potrafilam sie w Turcji odnalezc mimo ze na swoj sposob kocham ten kraj... A on nie chcial nawet sprobowac zycia w Polsce. Mysle ze neutralny kraj to najlepsza opcja! Przeczytaj sobie ksiazke Ali i Nino Kurbana Sahida (chyba)... Mysmy mieli takie problemy jak oni.. tylko ze nam sie nie udalo znalezc kompromisu:(

Karolciu!

Ja rzadziej teraz bywam na BB w ogole, pochlania mnie nowy zwiazek i Zuzia niesamowicie:) A juz ten watek w ogole mniej mnie dotyczy niestety:( Powinnam sie chyba przeniesc na watki z Norwegii;)
 
No właśnie to forum wymiera albo nawet juz wymarło. A szkoda bo był taki czas ,że było nas tu kilka dziewcząt i naprawde fajnie sie rozmawiało. No cóż aniu zyczę wszystkiego naj naj naj w nowym związku. U nas przez okres wakacyjny wrze robota, bo za niecały miesiąc się przeprowadzamy do nowo kupionego mieszkanka. Już nie mogę się doczekać. Do Turcji sie nie wybieramy, może za rok.... Ali poznał tu wielu nowych przyjaciół a i w tym roku zjada się do Wałbrzycha Turcy bo jedna z firm podpisała z Turcją kontrakt i zjedzie się do nas turecka siła robocza. Emrah dziś świętował swoje cztery latka- ten czas tak szybko leci. Ja w przyszłym roku kończę studia. Odbyłam juz pierwsze praktyki nauczycielskie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Chociaż teraz myślę, że chyba szybciej skorzystam w pracy w tej tureckiej firmie tutaj na miejscu niż z pracy w szkole. Odezwija sie aniu chociaż ty od czasu do czasu na tym forum, bo twoja córeczka jest przecież pół Turczynką. Powodzenia.
 
reklama
Do góry