reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Wszystkiego naj naj naj dla naszego aniołeczka Zuzinki:-)
na dzieciaczkach najlepiej widac jak czas szybciutko leci.A jak Aniu teraz z waga Zuzi?Wiem,ze swoimy czasy bardzo sie martwiłaś o to ,ze za mało przybiera na wadze.Emrah tez jezt drobnym dzieckiem-wyzszym od rówiesników,ale drobnym.Je normalnie,choc czasem jak mu cos na nosek usiądzie to jest nieciekawie.najbardziej lubi nabiał,ale omija skrupulatnie owoce i warzywa-niestety to co najlepsze teraz dla niego.:-(Ale nie ma na to siły,nie otworzy buzi i już.za słodyczami nie za bardzo przepada,zamiast nich wcina Nutelle.....
Tetka-ale twoje maleństwo sie zmieniło.juz cghyba rok do nas nie zagladałaś i pamietam Teo tylko zaraz po urodzeniu.Bladasek zniegow yrósł-juz sobie wyobrażam jakie zachwyty budzi wsród tureckiej społeczności:-)
W Alanyi,jesli wszystko pojdzie zgodnie zplanem tzn.jesli Alemu uda sie znalężc szybciutko kupca na nasze mieszkanie w Alanyi-to bede 2 lub 3 lutego.Bardzo byłoby miło sie z tobą spotkać.
 
reklama
Dziekujemy Karolciu!

Zuzi jest na najnizszym centylu na siatce- wazy teraz okolo 8kg:)

Z jedzeniem bywa roznie- owoce bardzo lubi:), i... serki fantazja..

czasem paroweczke, zupki mniej chetnie, kaszki- odruch wymotny:)

Ale radzimy sobie!!!

Dzis czekamy na gosci- bedzie tort. Wkleje potem jakies zdjecia:)

Pozdrawiamy!

Melek! trzymaj sie, myslimy o Tobie cieplo...
 
Zuziu, slonko, wszystkiego najlepszego na Twoje pierwsze urodzinki, duzo usmiechu, radosci i jeszcez lepszego kolejnego roku.
urodziny.gif


karolcia, Teo ma marchewkowe wlosy :-) dlatego go havuc nazywamy;-) a tak w ogole to ma baaardzo malo wlosow, to chyba po mamusi w prezencie dostal:-)
karolcia, jesli chcecie szybko sprzedac mieszkanie to pamietajcie ze internet w Turcji to potega, my tak sprzedalismy i samochod i mieszkanie w bardzo krotkim czasie.
 
My tez dalismy ogoszenie w internecie,zobaczymy co z tego wyniknie.Prawde mowiac nie za bardzo mi sie chce leciec do Turcji-bilety sa w lutym bardzo drogie i jescze tyle drogi.niestety to ja jetsem wlascicielem mieszkania i musze ta sprawe podpisac osobiscie.poza tym jak pojade no to bez emrusia i az serce mis ie kraje na sama mysl jak bedzie za mna tęsknił:-(
 
witam was kochane!
dawno mnie tu nie bylo, ale jestem bardzo zajeta! witam ciebie Melek i chcialam ci powiedziec, ze bardzo mi przykro...ale nie poddawaj sie! jeszcze bedziecie mieli piekna dzidzie!
Zuziu skarbenku - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! jej...Aniu jeszcze pamietam jak pisalas, ze jestes w ciazy, a twoj skarbek ma juz roczek! A jak Ci sie uklada z panem Skandynawem ;) mam nadzieje, ze bardzo dobrze!
a u mnie juz koniec semestru, tesy, zaliczenia...ah...
tak ogolnie to sie nie moge doczekac, kiedy w te wakacje zawitam z powrotem w Polsce...teskno mi za rodzina i przyjaciolmi. Ale jeszcze tylko pol roku...
POZDRAWIAM SLONECZKA! trzymajcie sie
Kasia
 
reklama
Cześć Dziewczyny. Chciałam powiedzieć Merhaba bo jestem tu nowa. (wczoraj znalazłam Wasze forum) Nasza dzidzia tzn moja i mojego męża Turka urodzi sie w sierpniu - tzn mam nadzieję , że sie urodzi i wszystko bedzie dobrze , po pierwsza dzidzia zmarła w 6 m-cu ciąży w kwietniu 2005 i ta ciąża to dla mnie duży stres. Genaralnie jesteśmy małżenswtem rok a razem 3 lata. Od 1,5 roku mieszkamy w Polsce na Sląsku.A przedtem wiadomo - on W Turcji a ja w Polsce i iodwiedziny co kilka m-cy . On pracuje w tureckiej restauracji ( chociaż nie miał o tym bladego pojecia na początku ) i jest w miare ok. Buziaki i do usłyszonka
 
Do góry