reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

wiecie co- mimo ze zwiazek z Turcja w moim przypadku sila rzeczy oslabl to jednak jakos mnie tam ciagnie,,, i teskno mi:(

nie wyobrazam sobie zycia tam- to jakos nie dla mnie ale jednak sie cni...
:(
 
reklama
Melek,kochana trzymamay zaciebie kciuki,aby gdybania pani pielegniarki były fałszywe i nie miały nic zwiazanego z tym co tak naprawde dzieje sie w twoim brzuszku-na pewno maleństwo jest całe i zdrowe.informuj nas o badaniach-jestesmy z tobą.....ja ostatnio rzadko mam czas na zagladanie do komputera-sesja daje o sobie znać;-)
poza tym Ali jeszcze jest w Turcji -w sprawie sprzedazy tam naszego mieszkanai w Alanyi.Parawdopodobnie bede musiała tam poleceieć 2 lutego-bo beze mnie go nie sprzeda,ja jestem właścicielką.Emruś bardzo tęskni za tatusiem-bardzo mi jest go szkoda ,bo widze jak cierpi.A w nocy to budzi sie i pyta sie mnie czy ja tez pojade tak jak tatus i go zosatwie i nie wróce-aż serce sie kraje...
ja nie tęsknie za Turcja,ale nie mam nic przeciwko lutowemu słoneczku w Alanyi-jak mus to mus i trzeba bedzie lecieć.
 
kurcze czytam was os czasu do czasu
aniu zuzia jest sliczna
melek strasznie mi przykro , a wiem co teraz przechodzisz , bo mialam to dwa razy , a teraz mamy sliczna coreczke
 
Melek,aniołku,tak bardzo mi przykro,strata wyczekiwanego szczescia jest napewno wielkim ciosem.Ale w tym co napisala blond jest sporo rzeczywistosci,przez ktora przeszlo rowniez wiele moich przyjaciolek-potem donosily ciaze bez zadnych komplikacji.Powolutku dojdziesz do siebie...a potem bedzie juz dobrze.Czas wszystko zmieni.
 
Witajcie po baaardzo dlugiej przerwie, niestety nie znajdowalam czasu, zeby tu zagladac, mam nadzieje ze wytrwam w noworocznym postanowieniu zeby pojawiac sie tu czesciej i dzielic sie z Wami tym co sie u nas dzieje.

Melek nie znajduje slow pocieszenia, jest mi bardzo przykro i smutno.
 
Anusia sliczna ta Twoja Zuzia, urocza z niej dziewczynka.

Karolcia, Emrus bardzo wyrosl, przystojniak z niego. Jak bedziesz w Alanyi to koniecznie musimy sie spotkac.
 
reklama
Dziewczynki- dla tych, ktore nie wczytuja sie w suwaczki-jutro, a dokladnie za 2h i 20 min :)))) moja Zuzia skonczy pierwszy roczek zycia:))))

Jej jakby to wczoraj bylo- choc z drugiej strony tak dawno!!!
 
Do góry