reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Czesc Dziwczyny....wlasciwie nie wiem co robie w waszym watku....chyba ciakawosc zwyciezyla. Turcja.....to brrzmi dal mnie tak egzotycznie:zawstydzona/y: Ja mieszkam w polsce i nie zapowiada sie narazie na zmiany....jestem chyba zbyt leniwa.Choc nie powiemz e nie przeprowadzila bym sie gdzies...hmmmm.. Pozdrawiam
 
reklama
Czesc dziewczyny.Przepraszam ze tak dlugo nie pisalam.cale wakacje i cala jesien spedzilismy w domku letniskowym.Tak nam sie tam spodobalo ze podjelismy taka decyzje.A tam nie mielismy podlaczonego internetu.Teraz juz wrocilismy do naszego domu,ale nie na dlugo.20 grudnia jedziemy cala rodzina do Polski na swieta.W koncu po 5 latach swieta z rodzina.Orahn i Anielka pierwszy raz beda widziec jak sie obchodzi nasze swieta.

Aniu bardzo mi przykro z powodu Tonego.Ale z drugiej strony ciesze sie ze tak szybko sie pozbieralas.Trzymaj tak dalej:tak: .

Karolciu powodzenia w szkole.Jesli chodzi o Emrusia to dobrze robisz z tymi szczepionkami.Anielce zrobilismy specjalna szczepionke dla przedszkolakow i na grype i na razie mamy spokoj.Prawde mowiac do konca zimy jeszcze daleko.Pozyjemy zobaczymy.:-D
 
witam was kochane!! co u was tak cicho?? czyzby watek zamieral?
ewelinko jak ci zazdroszcze tych swiat w polsce!! to beda moje pierwsze swieta bez rodziny...pretty sad...
karolciu? aniu? co tam nowego u was?
pozdrawiam kochane!
kasia
 
Czesc dziewczynki!

Witaj ponownie Ewelko- super Cie znow widziec:)

Liyah- ja dokladnie pamietam jak smutno mi bylo w Stanach w Swieta- ja zreszta caly czas pracowalam- moze to i lepiej. Ale w Wigilie sie poplakalam jak zadzwonilam do domciu. Jak Ci tam w ogole jest?

U nas oki- troche sie zakatarzylysmy ale ciezko tego teraz uniknac:)

Moja znajmosc z Panem fotografem z Norwegii rozwija sie powoli ale pomyslnie:)

Pozdrawiamy serdecznie:)

Ania
 
Witajcie,


Faktycznie nasz wątek juz nie jest tk aktywny jak kiedyś....ale może chociaż czasem wpadniecie cos napisać.

Ja nareszcie juz od wczoraj mam przerwe świąteczna na studiach-za do 3 stycznia.leniu****e na całe;-)go


Przygotowania świateczne juz u nas trwaja i mamy cudowbego małego pomocnika-Emrus piszcy z radości gdy robiliśmy uszka i ubieraliśmy choinkę.
Cały czas przy niej przesiaduje i ja podziwia.

Sieta spedzimy z cała moja rodzina-rodzice nie pracują,Ali tez ma wolne.Szykuje sie piekna rodzinna wigilia.juz nie moge sie doczekać.

Pozdrawiam
 
Kochane,zyczę wam wszystkim:

Swiat prawdziwie światecznych
ciepłych w sercu,
a zimowych na zewnatrz
jaśniejacych pierwsza gwiazdka,
co niesie nadzieje na nastepny rok


tego i wiele wiele innych
 
Przepraszam, ze nie zdarzylam z zyczeniami Swiatecznymi:(

Za to Zyczymy Wam kochane WSPANIALEGO ROKU 2007- oby byl lepszy niz nasz odchodzacy 2006 i oby usmiech nigdy nas nie opuszczal:)

Ania i Zuza
 
Witajcie! Dolaczam do Waszego watku. Wlasnie dowidzialam sie, ze bedziemy mieli dzidzie. Mamusia Polka, Tatus Turek, a mieszkamy w UK. Dolaczylam rowniez do Sierpnioweczek 2007. :tak: Pozdrawiam Wszystkie Mamusie! Mam nadzieje, ze powolicie mi skorzystac z waszych doswiadczen. Czytam Wasze piekne historie. :-)
 
reklama
Anusiakanusia dziekuje za powitanie!

Jestesmy ze soba od 2,5 roku. 20 sierpnia 2006 Arda oswiadczyl mi sie, a ja powiedzialam evet. :yes: Planowalismy sie pobrac latem 2007, ale ja bede wygladala jak hipopotamek...! ;-) :rofl2:
Zawsze zastanawialam sie jak wygladalyby nasze dzieci, ale patrzac na Wasze sliczne aniolki, mam nadzieje, ze nasza fasoleczka bedzie rownie sliczna :-) :happy2:
Nie wiem co jeszcze moglabym Wam o nas powiedziec?
Mieszkamy w Londynie. Jestem na ostatnim roku londynskiego uniwersytetu.
 
Do góry