reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Ooo Idealna Aga, a już myślałam że będzie trzeba Cie wywołać znowu:-D
Aguś, ale Ci zazdroszczę tej Holandii;-), udanej zabawy i turaska swojego nie zgub:tak:
 
To chyba nie tylko w Polsce pogoda pod psem, nie wiem jak u Was, ale w Radomsku zimno, szaro i pada:-(, mnie od tygodnia chce się tylko spać jak popatrzę za okno, a tu niedługo koniec wolego:szok:
 
Czesc Dziewczyny - mi juz tylko kilka dni pozostalo do wyjazdu ! Troszke zabiegana i wydawac by sie moglo, ze czasu nie licze, a tu niestety dluzzzy sie strasznie...

Dzis jeszcze w pracy - pracy niby nie za wiele, ale wrocilam padnieta . Jeszcze nalezaloby wykrzesac troszke sil i posprzatac, ale to juz moze odloze na jutro.

Najwazniejsze, ze prezenty kupione - zaraz konczy sie Ramadan - czuje sie nieco atmosfere swiateczna - jedynie choinki brakuje, pod ktora by mozna wrzucic upominki...







 
reklama
Do góry