reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
A oto treść maila z konsulatu w sprawie paszportu:

"Paszport obywatela Turcji musi być wazny przynajmniej 3 miesiace od daty ostatniego dnia planowanego pobytu w Polsce."

:-)
 
Gosieńko GRATULACJĘ:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
A co tu tak cicho:szok:, ja zaglądam codziennie, ale nie mam ochoty na pisanie i w ogóle na nic innego, siedzę sobie w moim dołku i nie zanosi się, że szybko z niego wyjdę, ehhhh chyba sobie założę wątek w pocieszeniu na życzenie i będę narzekać:-:)-:)-:)-:)-(
 
oj cicho cicho - mi jakos tez nic sie nie chce:-(, podczytuje, ale nie odpisuje... nawet Goska jakby przycichla, co mnie zaskoczylo:szok:... gratuluje KCP i mam nadzieje, ze sytuacja finansowa sie nieco polepszy zarowno u Ciebie, jak i Renii;-)...
ja jeszcze tutaj, wciaz odliczam dni - niewiele juz zostalo, ale dluza sie niemilosiernie:baffled: - prezenty juz kupione, pozostalo... czekanie:wściekła/y:. buzka dla wszystkich - Aniuu, mam nadzieje, ze u Ciebie ok;-)...
 
buuuuuuuuuu byłam dziś na ślubie znajomych, pięknie wyglądali i wszystko było super a oni tacy szczęśliwi, buuuuu,ale teraz jeszcze bardziej mi się nie chce:-(.
Kasia szybciutko zleci, już chyba tylko ok 2 tyg i będziesz miała Turaska Szczęściaro:tak:
 
reklama
Ilonka śluby zawsze są piękne buuu , ale za to czasem potem nie jest buuuu

GOSIA TOBIE JUZ GRATULOWAŁAM
teraz czas na szczesciare , bo bedzie miec juz nidlugo Turaska obok , gratulują

a co u nas - pewnej nocy Sebus płacze , znaczy czas na jedzenie , wsadziłam cysia do buziaka , a tu upssssssssss sutek mnie parzy ....sebus ma goraczkę , nastepnego dnia to samo i noc też , 0 kaszlu 0 kataru
Postanowione idziemy do lekarza , no i poszliśmy , diagnoza :

sebus ma bardzo czerwone gardło , powiekszone węzły chłonne i w dodatku 3-dniówkę , czekac na wysypkę

dostał antybiotyk i osłone na brzuszek

wczoraj sebusia zsypało , za uszami , na czole , na karku , na brzuszku
marudny , płaczliwi i sam nie wie czego chce
ale damy rade , bo musimy heheh bedzie dobrze
 
Do góry