reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Emrus: Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

happy birthday.jpg
 
Dla Emrusia spóźnione, ale szczere życzonka wszystkiego naj naj najlepszego:-D
Renatka rozumiem że się udało??? :tak:
 
jeszcze na 100% nie wiem , w piatek jedzie z unia tarnów na obóz , potem graja sparing i ma sie wykazaac na dzien dzisiejszy wiemy ze na 90% , tak mi powiedzial rezes klubu
 
Witam wszystkich serdecznie!
Już od pewnego czasu planuję przyłączyć się do Waszego forum.Najpierw jednak chciałam troszkę poczytać ,aby poznać Was bliżej i rozeznać kto jest kim.Niestety ilość postów mnie przerosła i dlatego nie czytam więcej i dołączam do Was już teraz.:-) Mam nadzieję, że poznamy się na bieżąco.

Mam na imię Jola i jestem studentką.Nie jestem matką ani nawet mężatką,być może więc nie będziecie mnie tu chciały,ale mam chłopaka Turka,którego kocham z całego serca.Wydaje mi się,że nikt nie zrozumie mnie tak dobrze, jak właśnie Wy.Nie powiecie mi,że jestem nienormalna bo to związek na odległość,a po drugie dlatego,że on jest muzułmaninem.Zrozumiecie mnie,ponieważ jesteście w podobnej sytuacji.Dlatego też liczę na to,że przyjmiecie mnie do swego grona.Mam nadzieję,że nie będę Wam przeszkadzać :happy2:
 
witamy cie goraco , pewnie ze cie przymiemy , to jest forum otwarte dla wszystkich , moge podac ci link do Salam , rejestrujesz sie tam i poznasz wiele dziewczyn w podobnych sytuacjach jak ty ....Forum Salam opisz cos wiecej o was , jak sie poznaliscie , gdzie mieszka itp
 
Witam Cię Jolu, ja również nie jestem (jeszcze:-D) żoną i matką ale dziewczynki nasze kochane mnie przygarnęły i b. dobrze mi tu z nimi:tak:
 
reklama
Czesc Dziewczyny, witaj Jolu;-) - bez obaw, nikomu tu nie bedziesz przeszkadzac... zawsze milo, kiedy ktos nowy dolacza - swiadomosc, ze jest wiecej takich par, dodaje sily, szczgolnie, kiedy przychodzi zyc "na odleglosc"...
ja wciaz w takiej wlasnie sytuacji, ale staram sie znosic to dzielnie, z mysla, ze to nie " na zawsze"... opisz Wasza historie, milo bedzie poczytac:happy2:... buzka
 
Do góry