reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to my dokładnie odwrotnie :-)- tutaj ślub numer 1 a potem w Stambule , ale jak będa takie ceregiele z USC to piernicze i tez pojade od razu tam brac slub i chyba bedzie szybciej !

Mieszkasz Małgorzatka teraz z Stambule ? ja mysle i namawiam męża do przeprowadzki tam ale obawiam sie ze po paru latach zmęcze sie korkami a tak mnie tam ciągnie żeby mieszkać .:tak: Myśle że pojade najpierw tak na 4 , 5 miesiecy i sama sie przekonam , bo jak do tej pory to mi nic nie przeszkadza :-D

A są tu jeszcze jakieś Poleczki ze Stambułu ? :-)
 
A no widzisz kochana a my na Belgię jesteśmy zdani bo mąż tak mieszka i pracuje a w Stambule cala rodzina i wogole , ja sie dopiero bede po porodzie przenosic do Belgi i na razie tęsknie sobie :DDD , ale za bardzo to ja za Belgia nie przepadam , ale mam nadzieje ze sie przemogę jakoś hahaha z tureckimi i polskimi sklepami da sie wytrzymac jakoś :O)

no tutaj tez nam po ambasadach każą jeździć i papiery załatwaić a my tylko chcemy malutki bankiecik dla mojej polskiej rodzinki . ehhhhhh co za biurokracja taka !
 
witam

bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos odpowiedzial na moje pytanie

czy w turcji jest to normalne ze rodzicow lub starsze osoby caluje sie w reke a pozniej przyklad sie ta reke do swojego czola?

czy wy musialyscie to robic, gdy spotkalysci rodzicow meza lub ich rodzine?

bardzo prosze o pomoc, ta informacja jest dla mnie bardzo wazna
 
witam

bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos odpowiedzial na moje pytanie

czy w turcji jest to normalne ze rodzicow lub starsze osoby caluje sie w reke a pozniej przyklad sie ta reke do swojego czola?

czy wy musialyscie to robic, gdy spotkalysci rodzicow meza lub ich rodzine?

bardzo prosze o pomoc, ta informacja jest dla mnie bardzo wazna


czesc dziewczeta!!!
dlugoooo mnie tu nie bylo i pewnie mnie nie pamietacie :) moze to i dobrze:-)

tylko odpowiadam na ostatnie pytanko...odnosnie calowania w reke...rozne na tym forum byly wypowiedzi...a ja tak na wlasnym przykladzie tylko wspomne krociutko...

calowanie w reke i potem przykladanie jej do czola to wyraz szacunku jaki sie okazuje starszym osobom, czyli nie kazdego trzeba calowac;-)

ale tesciow dziadkow babcie n apewno...niektorzy nie chca i jak ja na slubie zaczelam calowac to po prostu niektorzy mowili nie:no:ciagnac moja reke do dolu :-)

bo wiedza ze sie i tak ma do nich szacunek....

to tyle na ten temat i pozdrawiam Was wszystkie...
 
reklama
z tym calowaniem sie zgadzam , A opowiadal i czesto o tym zwyczaju , najmłodszy caluje reke i pryklada do czola osoba starszym oddajac im w en sposó szacunek , moj A robil tak ojcu matce babce dziadkowi za kazdym razem jak wracal do domu , dla nich o wazne , ale oni roumieja tez , ze to nie jest nasza kultura i my tak nie robimy , wiec nie wymagaja , byc moze jesli bardziej zasadnicza rodzina , bedzie wyagac , tego nie wiem , Gosia co do odwiedzin sebusia , hmmmmm czekamy czekamy czekamy , Idealna widze ze promujesz Salam , brawo , to swietne foru , dlatego wam je polecilam , Witam nowe uczestniczki i te stare powracajace hahahahahahah
 
Do góry