reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Racja zdrówko najważniejsze!!!!!

Shira obiecuje że będę bardzo wytrwała, mam dobry przykład:tak::-):-):-):-):-)
Ja tam myślami już jestem w Turcji a tu sesja i egzaminki:-( właśnie czekam na wyniki z najważniejszego:zawstydzona/y: i jeszcze ta pogoda, leje od rana buuuuuuuuu
 
reklama
dzien dobry;-):)

wrocilam wlasnie z pracy i w zasadzie powinnam juz lezec w lozku, ale dzisiaj taki maly wyjatek - monitoruja akcje mojego serducha:szok::szok: i za dobre 3 godzinki powinnam zwrocic maszynke do szpitala, wiec chyba juz nie warto sie klasc:tak:...

w pracy 'busy' jak nigdy wiec nawet "nie mialam sily" zemdlec:-p - ironia losu, ale kiedy dano mi miernik do monitoringu serca nic sie nie dzialo:-:)-(, a normalnie slaniam sie z nog... na szczescie wczorajsze badania nie wskazuja na zadna wade:-):-):-). tyle, ze zagadka pozostaje nierozwiazana - w koncu mdleje sie nie bez powodu, a na pewno nie tak czesto i to w tak, krotkim czasie:baffled::baffled::baffled:...

a myslmi oczywiscie juz w Izmirze - te statne dni duza sie przeokropnie - pozostalo jeszcze 8:happy::happy::happy:.

milego dnia- oby nie padalo:crazy:
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
hejka - oj mija czas, mija - ja startowalam nieco wczesniej, jak Ty Gosiu, ale "dystans" podobny - lece jutro po poludniu, widzimy sie wieczorem:-D:-D:-D...

Renia!!! - halloooooo, widzialam jakies nowe zdjecie Sebka a Salam (avart) - dawaj je tutaj:wściekła/y::wściekła/y:! Niech reszta zobaczy, a ja po raz wtory, bo jakos tak mi tutaj wciaz razniej - chyba sie przyzwyczailam, no i znajome "buzie":-p:-p... hihihi lece spac - papa:laugh2:
 
Shira miłej podróży, za dwa miesiące też będę siedzieć w samolocie i ciesze się na to jak głupia:-):-):-):-):rofl2:

Gosieńko mój Turasek też złapał dołek, tęskni w tym Kars strasznie:-(

Dziewczyny ślicznie dziękuje za zaproszenie na forum, nie mogę się oderwać od kompa, chyba przez weekend wszystko przeczytam:rofl2:
 
reklama
Dziekuje Ilona - mam zamiar wybawic sie "za wszystkie czasy";-);-)...

Dzis pakowanko - oj, nazbieralo sie tego troszke - a najwiecej prezentow... :-Dhihi Nie moge doczekac - na szczescie do pracy juz nie ide:laugh2::laugh2: - taka chwilka na zadbanie tylko o siebie... buziaki:happy:
 
Do góry