reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam

dziekuje bardzo za odpowiedzi :-)

mam jeszcze jedno pytanie
moj chlopak pochodzi z turcji-wszystko byloby ok, tylko ze jego rodzice sa po rozwodzie, rozwiedli sie gdy on mial 7 lat, a po rozwodzie mieszkal z ojcem,
po rozwodzie jego ojciec ozenil sie drugi raz i ma z druga zona jeszcze dwoje dzieci.

czy w turcji rozwody sa czestym zjawiskiem?
co myslicie o tej sytuacji?

prosze o odpowiedz, i dziekuje za pomoc :-)
 
KOchana , moze nie tak czestym jak w Europie ale coraz czesciej sie zdarzają , u mojego męża w rodzinie tez jest para rozwiedziona , ale uwielbiam tego wujka osobiście . No bywa bywa :O) Ja troche rozwodników poznałam w Tr .
No ogól nic to dobrego nie jest wedle Turków , dla niektórych rozwód wstyd to i porażka , ale społeczeństwo też powoli ewoluuje i sie zmieniają nawyki . :O) Ogolnie nie ma sie czym martwić , to jeszcze o niczym nie świadczy . :-):-):-)
 
haahha, ja tak czasem całuje męża na ulicy hahahaha i jest przy tym niezły ubaw , ponieważ ogolnie całuje sie w ręke osoby starsze jak juz ktoś wspomniał , najczęsciej np babcie - nie koniecznie teściową :O) Całując męża w rekę - robię z niego pra dziadka :-D:-D:-D i Mówię Efendim Koylu do niego ::-D:-D:-D
 
hejjj Dziewczynyyyy - wracam:tak:!!!! od dzis mam juz internet i co ciekawe, to w nowym domuuuu...

Moja Morda juz na wolnosci:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D, no i widzimy sie za 11 dni - juz sie nie moge doczekac... teraz lece cosik zjesc, wpadne jeszcze pozniej nadrobic zaleglosci... papa

P.S podajcie prosze adres tego forum, o ktorym mowicie.
 
Shira GRATULACJE odbycia służby zasadniczej:tak::-D:-D:-D:-D wyobrażam sobie jaki Twój Ukochany musi być szczęśliwy;-)

Dziewczyny tak piszecie o tych ślubach i piszecie aż się człowiekowi udziela:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
hmmm Gosia masz racje ja cie na salam nie widze ale to chyba przez to ze ja teraz wpadam i wypadam , malo czasu ,,,,co do calowania hmmm w reke dla mnie to glupie szacunek mozna okazywac w inny sposobik , ale nie neguje tego , jak chca ludzie sie witac niech to robia jak im sie podoba , moj wie ze ja nie zrobie tego hmmmmm i nie chodzi o honor , bo to nie ujmuje honorowi , ale bardiej moze o nawyki przyzwyczajenia kulture itp. moja jest inna , ja nawet nie lubie zeby mnie chlopy calowaly po rekach , nie daje i juzzzzzzzzzzz oooooooooooooo. trzymajcie kciuki laski , zanioslam podanie do urzedu mojego o zgode na podnajem lokalu przezemnie dla aykuta , to jest ostatni warunek jaki musimy spelnic aby mial karte pobytu buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Shira ps. a nie mowilam ze bedzie dobrze i czas zleci szybko :-):sorry2:
 
Czesc x2!

Dlugo mnie tu nie bylo i nalezy sie chyba taka mala spowiedz;-)... hihihi

Jak pisalam wczesniej, mam juz dom- duzy, ogromny - 2 pokoje wciaz puste:szok:... hihihi Moj kacik przytulny - z wlasna lazienka (wydebilam od chlopakow - w koncu nalezy sie jedynej dziewczynie:wściekła/y:). Troszke jeszcze wokolo rozgardiasz, ale powolutku dochodzimy do ladu... Ciagnie sie to wszystko nieco, bo w domu jestesmy ostatnio goscmi - praca, praca i jeszcze raz praca:baffled::baffled::baffled:... A nie chce sie juz niemilosiernie...

Ze zdrowikiem wciaz klopoty - TK na szczescie nic nie wykazalo, ale teraz wskazanie na serce - cos jest nie tak, bo od czasu pierwszego zemdlenia, dokonalabym tego czynu, kolejnych 4, czy 5 razy:szok::szok::szok:. Na szczescie zawsze byl ktos w poblizu. W srode mam juz badania kardiologiczne, wiec moze cos ustala...

No i co najwazniejsze Ahmet juz "na wolnosci" - widzimy sie za 11 dni:-):-)! Napocic sie trzeba troszke, aby moc znalezc przestrzen i czas tylko dla siebie... hihihi
Rodzice Ahmeta przeprowadzili sie do nieco miejszego mieszkania i teraz bedziemy musieli popracowac nad zaaranzowaniem spotkan "tylko we dwoje"... hihihihi Ale beda smiechy:-D:-D:-D...

No nic - to tyle na razie Dziewczynki - pozdrawiam wszystkie (calusy dla Maluszkow) a Tobie Ilonka zycze wytrwalosci;-)
 
reklama
shira gratuluje łazienki to juz ful wypasss hehe a ze spotkaniami tez sobie poradzicie jakia to moj a . mowi - powoli . powoli------a co do zdrowia DBAJ O NIE BO JEST TYLKO 1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry