reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam serdecznie!
Cieszę się, że znalazłam ten portal i to forum.
Niedawno poznałam przecudownego mężczyznę,dał mi swój adres email i tak się zaczęło. Nie znamy sie długo ale widać,że się lubimy, wiele mamy wspólnego, oczywiście początki są zawze takie fajne.choć może mi się tylko wydawać. Nizar pochodzi z Tunezji, ale od dłuzszego czasu mieszka w Europie. Powiedziałam rodzicom, że poznałam go i że jest bardzo fajny. Reakcja mojego taty mnie nie zaskoczyła... Arab.. i w dodatku pewnie Muzułmanin... Zapomnij!
Zastanawiam się czy faktycznie różnice są tak wielkie, a presja narasta kiedy dzieli dwojga religia, jak wy drogie Panie znajdujecie się w pewnie nowej dla was sytuacji?
Chciałabym wiedzieć jak wy sobie radzicie ..
Pozdrawiam
 
Nie miałabym nic przeciwko... ale dziś prawie z nim zerwałam...
Ja właściwie to nie wiem co robić... serce podopiada jedno a rozum drugie...a ja nie wiem jacy oni są naprawdę, tak już po ślubie...
 
KOchana , chętnie bym Ci poopowiadała , ale turecka mentalność nieco różni sie od tych innych muzułmańskich mentalności , choćby dlatego ze Turcja jest państwem świeckim i ciutke tam inaczej bywa .

A gdzie jest to forum mieszane ???
 
Co do tej mentalności to się zgadzam, byłam trochę w Tunezji, mam nawet jednego znajomego i na tyle, na ile poznałam Turcję i Turków to jest spora różnica:tak:
 
reklama
Małgorzatka a co bierzecie slub w PL ?
kiedy planujecie ?
bo my we wrzesniu ale tutaj jest tyle załatwiania , ze troche nam to schodzi .
No i na dzidzie czekamy teraz w czerwcu :O)
tak troche nie po kolei żeśmy to zrobili , wbrew zasadom Tureckim hahaha , ale jest OK .

No ja też sie ciesze , ze to Turek , ponieważ wcześniej był taki Pakistańczyk , ale sie obawiałam za bardzo i odpuściłam , zbyt ze tak powiem za wysoki temperament miał :O)
 
Do góry