reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

WITAJCIE DROGIE DZIEWCZĘTA!

Dziecka nadal nie mam:rofl2: Ale na babyBoom twarrrdo siedze:-)

Od next week znów się zacznę pojawiać.

WITAM Ilonkę, tak btw. :)

Szkoda, że mi żadna ciasta nie podesłała...:happy:

NataTur: Ciężką masz syt., dziecinko:-( Aż mi szkoda. Ultimatum Serdara sprawiło, że jakoś mało z nim sympatyzuję. Rozumiem, że on może "nie wyobrażać sobie zycia w Polsce", ale zamiast Cię wspierać, to jakoś targa Tobą na wsystkie strony, jakby nie liczył się z uczuciami. Rozstaje się, POTEM dopiero mówi, że wszystko możliwe, ale musisz jechac tam... Jakoś to nieładnie tak.:baffled:
Jakby Ciebie nie rozumiał: młoda, o ile pamiętam - bez studiów itd. A z tego co piszesz wynika, że on tak podchodzi do sprawy, jkaby to była jedynie kwestia Twojego kapryszenia, że nie chcesz tam jechać.
:baffled:
To tylko moje zdanie. Wiem, że będziesz go bronic:-), powinnaś- w końcu taka jest miłość:-) Myślę jednak, że warto poznać różne opinie na dany temat.
Oczywiście zyczę Ci jak najlepiej bez wzgledu na Twoją decyzję i trzymam kciuki za to!


A teraz kłaniam się Miłym Paniom i pa. Z utęsknieniem czekam na Sebcia AT HOME - zdrowego, czyli nawet drącego się caaałe noce, nie dającego Mamusi spać:laugh2:

Buziaki
Speszyl MUCK dla Idealnej. ;-)Cze lala...:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczyny jestem juz!!!!!!!!! choc tylko na chwile , innym razem wam opowiem co i jak
 

Załączniki

  • Zdjęcie014.jpg
    Zdjęcie014.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 34
  • Zdjęcie037.jpg
    Zdjęcie037.jpg
    44,5 KB · Wyświetleń: 37
  • Zdjęcie041.jpg
    Zdjęcie041.jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 41
  • Zdjęcie039.jpg
    Zdjęcie039.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 37
Renatka witamy z powrotem! I jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!

Sebuś piękny!!!!! A i na kruszynkę o której wspominała Gosia wcale jakoś nie wygląda :-)

Hmm...ciekawe do kogo podobny? :-)

Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki i oby jak najczęściej Maluszek był takim aniołeczkiem jak na zdjeciach :-)

Dziewczynki, to która następna???? :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Proszę, proszę jak nam się dziewczęta rozbrykały :laugh2::laugh2::laugh2:

To jak? Robimy listę???:-):-):-)


Nata - odezwij się....... martwimy się o Ciebie:-(
 
Do góry