reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Renia Ideal_ask tak tak nakopcie mi :-D:-D i zakopcie w lesie tak bedzie najlepiej :-D:-D( ale czeka Was kopanie duzego dołu hahaha weżcie lepiej koparke bedzie łatwiej )


Doris lista juz powstała :-D

1.Gosia czyli ja :laugh2:
2.Ilonka
3.....???????
czekamy na zgłoszenia ;-)


Wspominałam, że mam na stanie taką małą, zwrotną kopareczkę:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
hehe tak tak tak , ja tez tak mówiłam i kazda , ale jak dziecko płacze 24/24 a tydał , 3 tyg nie spisz haha masz czasem dosc , ale i tak bym go nie oddała , oj dał mi dzis popalic uffffffffffff ,a A, spał w najlepsze , miałam ochote podejsc i go skopać buhhahaaaaaaaa a teraz pisze z nim na ramieniu , coby beknoł oooooooooooooooo
 
Wtedy przerwałam, bo myślałam, że to już ktoś do mnie idzie celem wykopania mnie z tego pokoju i przeniesienia obok, ale jednak jeszzce nie. :)

Jak wspomniałam: mam kopareczkę:-), więc problemu nie będzie. :}
Poza tym, Gosieńko, myślałam, że pracujesz nad spalaniem tłuszczu;>, więc też już zawsze mniej kopania, nie? A najwyżej: zawsze można zwłoki poćwiartować. Nie bawmy się w jakieś staromodne chowanie zwłok w jednym kawałku.
:-p

Ja też się nieśmiało zgłaszam na dzidzię, ale to tak najwcześniej w 2013r:-), więc nie wiem jak mnie na liście umieścicie. Pogłówkujcie.

I pisała z nim na ramieniu, żeby odbeknął.:blink:To takie piękne...:blink::blink::blink:
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
teraz to już chyba nawet nie możliwe żeby zapłacić bo jeśli on już jest w wojsku, mamy tylko nadzieje ze będzie tam 12 a nie 15 miesięcy

a jednak 117 dni:baffled:

3f2f5a86ca.png
 
Do góry