reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

:-Daaaa wydłubuj:-D

ZDJĘCIE AUTORSTWA mojego Męża--hahahaha hahahaha artysta ha ha ha Jak on artysta to ja baletnica haha hahaha


No i masz po oku...
Słowa o byciu chciwuską i flądrą podziałały! :-D Miałam w zapasie jeszcze inny na wypadek, gdyby jednak tamte nie skutowały odpowiednio. :happy:


Mnie urzekł Kubilay w rajstopach. :-) BĘDZIE MÓJ! :rolleyes: :-p Albo chociaż te bossskie rajstopki:rofl2: A słuchaj, Idealna, podnosisz go tak lekko do góry, gdy mu je zakładasz? Moja mama mnie tak kiedyś "utrząsała" - piękne wspomnienia! :-D


No i zdjęcia facetów w akcji, czyli w roli "kogutów domowych". Gosia, Aureolka, skoro takich wyhaczyłyście...nie dało by się tak i dla mnie...?:sorry: Może mają jakichś chętnych do prac domowych kuzynów?:-) ;-)


Aha, kiedyś jeszcze nawiążę do muzyki. Możecie mi przypomnieć. :)

Życzę Wam udanego dnia i już mniejsza z tym, czy to Walentynki. :happy:
 
reklama
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
ostatnio moja kolezanka przyszla do mnie do pracy z 3 miesieczna córeczka hehehe i to samo jak ja ubierala to jak ja to nazywam '' wstrzasnela ja do kobinezonu '' az ja bylam w szoku , heheh o ja ja rozbieralam , po głowke podtrzymywalam itp. delikatnie kombinezon z pod pleckow wyciagalam , a ta w 3 sekundy ja wstrzasnela w kombinezon heheh wszyscy sie usmialismy z tego
 
Teraz to już sie obejdzie, Idealna. :confused2: Jestem na bieżąco.
;-)
Dlaczego tu nie ma emotka, że np. ja Ciebie z bańki walę? :-D Byłaby jak znalazł. :-)


Widzisz, jak wiele z Kubilayem mamy wspólnego? On też lubi takie podciąganie rajstopek! Musimy być razem...:rolleyes: Bezwzględnie! :DDDD

Tylko uważaj, by mu "czegoś" przy okazji tego podciagania nie uszkodzić.:-p:wink:

Dziś u nas (wwa) zaczęło "białe g*wno" (jak ujęła to moja kolezanka) spadać z nieba.:sad: Znaczy się: śnieżek. Taki mikro, mini, nano..., ale się pojawił. :-(
 
ZA STARA??!!!!!:shocked2: Nooooo..teraz to mnie zabolało! Ubodłaś mnie tym. :-(
Nie będę płakać, nie będę płakać, nie będę pła...:baffled:

Tego sie po Tobie nie spodziewałam!:no:

;-)

jak bum cyk-cyk padał. Ale takie no...mikroskopijne. No i może nie w całej Wawie. :)
 
Mokotów teraz.

Zakochasz? A to nie będzie kolidowało z moją miłością do Kubiego i naszym związkiem? :sorry:

Jak dla mnie: możesz się zakochiwać. A co! Czea żyć pełnio życia! :-D
 
o rany- ile tu nagle wyznan milosnych- lawinowo polecialo:szok::szok::szok: - Gangrena zatrzaslas forum:-D, a to ciekawe, bo na zdjeciu nawet Cie nie widac... hihihi

ja w tym roku niby nie obchodze, bo co tu swietowac, ale wlasnie rozmawialam przez telefon z moja bratanica i sprzedala mi jeden z wierszykow Walentynkowych, ktory pojawil sie u Niej w klasie:tak::tak::tak:- szkoda, aby Was to ominelo, wiec sluchajcie: "tak Cie kocham, tak Cie lubie, ze za Toba gacie zgubie..." dobre- lepsze niz za moich czasow:-p:-p:-p... hihihi
 
reklama
oj Shira niech sobie wyznaja , taki dzis dzien , niech sie zako****a jak w piosence '' nie żałujcie serca dziewczyny.....'' hehehe ale fakt jest jeden Gangrena zatrząsła forum , rozweselila i bawi , brawo , co do sniegu prawda mój A. wrócil z treningu ze Zwolenia i mowil ze takie male co nieco biale g..... padalo tam , w moim miescie 0 , znaczy 0 sniegu , bo deszcz byl ......pozatym dopiero sie pogodzilam z A. bo rano konflikt sie rozpoczol o ogół , a potem on pojechal na trening na caly dzien , ale wrócil szybciej niz przypuszczal , rozmowe zaczol ............:zawstydzona/y: no i zesmy sie pogodzili:zawstydzona/y: , teraz sie kompie
 
Do góry