reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

Renia- masz juz to zaproszenie?

a ztym tłumaczeniem to troche nieskładniowo wyszło- translatory zawsze tak niedokładnie pisza i często wychodza bdury gramatyczne bo nie odmienionych wyrazów wprzypadkach- no a w kwestii tureckiego to rzeczownik musi byc odmieniony.należy poprawić na:
Seni cok seviyorum babacigim- Hanife
Tatli ruyalar sevgili babacigim- iyi geceler


dzięki za poprawienie , kochanie będe mieć 29/10/07 w tym terminie mam odbiór zaproszenia , i wysyłam od razu , pocztex ponad 100 zł i idzie do 3 dni , odbierze matka , a on ma dojechac i od razu do Ankary
 
reklama
Klavell tylko nie przetłumacz źle tego tatli ruyalar- nie chodzi o to aby twojemu męzowi sniły sie słodycze tylko znaczy to po prostu- miłych, słodkich snów- tak jak chciałaś.:-)

Gosia trzymam kciuki za Tayfuna- nie powiino być żadnych problemów. A jednak zdecydowaliscie się na Stambuł nie na Ankarę?
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Karolcia ciąża ok , choć wynikły małe problemiki ,ale lekarz mói że za miesiac moze wszystko byc ok , mam za nisko łożysko a za wysoko głowę dziecka , ale powiedział tam 0 martwienia , na tym etapie to jest tak , wraz ze wzrostem macicy łożysko może pujść w górę , a dziecko kreci się w każdą stronę i za cjile moze byc w innej pozycji
 
reklama
Do góry