reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

reklama
klavell!
jesli sie nie myle, to pierwsze zdanie do tlumaczenia ma byc od Twojej corci dla tatusia a drugie juz od Ciebie dla meza, a to, co napisala Karolcia, w dwoch przypadkach odnosi sie do tatusia. jesli chcesz na koszulce napisac Slodkich snow Kochanie, to mozna tak: '' Tatlı rüyalar Aşkım'';-) albo ''Tatlı rüyalar sevgilim''- to od Mojego Ahmeta, ja nie mowie po turecku... jeszcze... hihihi pozdrowionka:-)
 
dzien dobry - szlak mnie trafia jak czytam o tej wojnie , trafia mnie też jak słucham mojego Aykuta relacji wojennych , trafia mnie też , jak czytam wyzwiska na internecie na Turasów i jak to oni mówią ''ciapatych'' , chyba mam dziś zły dzień
 
MALGORZATKO dziekuje
SHIRA no ja wlasnie tez to zauwazylam dzieki za tlumazenie ale znowmam inne pomysly na napis na koszulke oto one...jak dla mnie to ta 4 jest bardzo fajna, a co wy myslicie???
1. Ben sensiz bir hayat düsünemiyorum, hep benimle ol - Nie wyobrazam sobie zycia bez ciebie, Badz zawsze ze mna.
2. "Bizler uyumayiz geceleri uyumak kalpsizlerin harci, uzansak ta uyumak icin gozlerimizi kapatip yataga, sevdamiz uyutmaz bizi." - my nie mozemy spac bo spac noca to dla tych bez serc,nawet jesli sie polozymy i zamkniemy oczy to i tak nasza milosc nam nie pozwoli zasnac.
3. Ne olursa olsun senin yaninda ve seninl olacagim. Senin bana benim sana olan sevgimiz devam edigi sürece biz her zorlugu atlatiriz. Yeterki bana güven ve benimle ol - co by nie bylo ja i tak bede obok Ciebie i z toba. W czasie kiedy bedzie trwac moja milosc do Cibie a Twoja do mnie przetrwamy
wszelkie trudnosci. wystarczy tylko ufaj mi i badz ze mna ...
4. Ciceklerin suya ve günese,cöllerin yagmura, bebeklerin sevgiye ihtiyaci oldugu gibi benim de sana ihtiyacim var. Cünkü sen benim suyum, günesim, yagmurum, nefesimsin. - Tak jak kwiaty potrzebuja wody i slonca, pustynie deszczu a niemowleta milosci, tak i ja potrzebuje ciebie. Poniewaz ty jestes moja woda, sloncem, deszczem, oddechem.
5. canimdan bir parcasin - jestes czescia mojej duszy
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczynki;-)!
ale tu zimno!! w Polsce niby nie lepiej, ale przynajmniej slonko swiecilo, a tutaj do tego jeszcze pochmurno:-(...
Klavell- mi najbardziej spodobala sie natomiast 2-ka, tym bardziej, ze ma byc na koszulce do spania, no nie:rofl2:?
Renia- nie wiem na jakie strony internetowe wchodzisz, ale ci, ktorzy uzywaja tam okreslenia ''ciapatuchy'' w odniesieniu do Turkow, sa w wielkim bledzie:errr:, poniewaz jest to ''przezwisko'' skierowane do Hindusow i pochodzi od nazwy ich chleba- chapati (chyba tak to sie pisze)... po Polsku brzmi nieco dziwnie:baffled:, ale w moim odczuciu nie jest bardzo obrazliwe- w koncu wywodzi sie od chleba... pozdrowionka
 
''Renia- nie wiem na jakie strony internetowe wchodzisz, ale ci, ktorzy uzywaja tam okreslenia ''ciapatuchy'' w odniesieniu do Turkow, sa w wielkim bledzie:errr:, poniewaz jest to ''przezwisko'' skierowane do Hindusow i pochodzi od nazwy ich chleba- chapati (chyba tak to sie pisze)... po Polsku brzmi nieco dziwnie:baffled:, ale w moim odczuciu nie jest bardzo obrazliwe- w koncu wywodzi sie od chleba... pozdrowionka''' pozdrawiam i ja , a bo z tymi stronami to tak jest , mało się znają a dużo mówią , mało wiedza a są najmądrzejsi i to mnie właśnie wkurza strasznie
 
reklama
Do góry