reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Hej - dzieciaki super.

A u nas nuda. Ale hip hip hura. Nareszcie nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Odpoczywamy. Gosia zdrowa od ponad trzech tygodni. Testy 4 marca. Buźka
Idziemy dziś do kina. Na 10. Trzebaby małża zbudzić.
Buziaki
 
reklama
-j- Antosiek na początku budził mi się 3 razy do jedzonka, później zaczął się budzić tylko raz, między 3 a 4 w nocy, a teraz znów budzi się dwa razy, a właściwie to się nie budzi , tylko słyszę jak się wierci w kołysce i mlaska głośno. biorę go wtedy do łóżka, karmię na śpiocha i odkładam do kołyski.
U nas też pierwsze dwa tygodnie były całkiem udane, i zdązyłam w miarę odpocząć, a później zaczęły się kolki i umęczyliśmy się we troje, ale z tego co słyszałam to dziewczynki dużo rzadziej mają kolki :-) A ja sobie myślę że przy następnym dziecku, od początku nie będę jadła nabiału ani innych rzeczy na które Antek ma alergię, a dopiero po jakimś miesiącu zacznę próbować z nabiałem jak układ pokarmowy choć odrobinkę przywyknie.
A Amelka jest dzielną dziewczynką i ślicznie podnosi główkę :-)

agusia oby ten stan trwał u Was jak najdłużej :-)

donkat jak minął dzień ? Bardzo się wynudziłaś? My zdołaliśmy obejrzeć dwa filmy, i spędziliśmy poza domem kilka dobrych godzin.
Dziś też pewnie wyjdziemy na długi spacer i po drodze odwiedzimy ciocię.
 
witajcie kobietki!!!

moje spiochy spia:tak:
krupniczek sie gotuje...

Wczorajsza noc była koszmarna.[/B]
Nie mam pojęcia do tej pory co jej było. Napewno nie brzuszek.A może zwykła tęsknota za mamusią?:sorry2:Heh...

filwinko czy Antoś budzi ci się w nocy na papu?

oj, dobrze ze to na razie tylko jedna taka noc:tak: skoro nic ja nie bolalo, to po prostu miala taki kaprys i juz;-)

moze sie i powtarzam, ale polecam noszenie ochronnej maseczki na twarzy, gdy maz jest chory i zbliza sie do malej. u nas to skutkowalo:-)

kochana, moja 1.5 roczna julitka jeszcze je w nocy, wiec Amelka ma do tego swiete prawo:-D

Gosia zdrowa od ponad trzech tygodni. Testy 4 marca. Buźka
Idziemy dziś do kina. Na 10. Trzebaby małża zbudzić.
Buziaki

super, ze Gosia zdrowa:tak::-)
na jaki film idziecie?



donkat jak minął dzień ? Bardzo się wynudziłaś? My zdołaliśmy obejrzeć dwa filmy, i spędziliśmy poza domem kilka dobrych godzin.
Dziś też pewnie wyjdziemy na długi spacer i po drodze odwiedzimy ciocię.

nie, nie nudzilam sie ani chwilki. mimo ze miaalm rano lenia, to pozniej mnie wzielo na sprzatnie i caly dzien cos sobie wynjadywalam.
wieczorem ledwo P pojechal, polozylam mala do usypiania i przyjechala koezanka z dziecmi. Julitka wiec nie zdazyla usnac, ale ladnie sie bawila bez marudzenia:-)
zla troche ejstm, bo dzieci kolezanki byly zasmarkane i widac bylo, ze bierze ich choroba:crazy:
a ja wiezorem miezrylam malej temperature, bo jaks podejrzana mi sie wydawala. boje sie, zeby ta wizyta nie wyszla jej bokiem:-(
rano miala zapchany nosek, ale nie leci katra, tylko slychac go gdzies tam w srodku. dalam zapobiegawczo medykamenty, nasmarowalam pulmex baby i mam nadzieje, ze moja bohaterka sie nie podda.

denerwuje mnie, gdy ludzie ida do malego dziecka z chorobami:crazy:
 
Byliśmy na Wyspie Dinozaura. Film dla 3 - 4 latków polecam, większe dzieci także. My tak co miesiąc do kina chodzimy na bajki. Mała ma urozmaicenie. Raz w miesiącu do Fantazji, Kiedyś był jeszcze raz na basenie, niestety w okresie zimowo - chorobowym zawieszone.
Ogólnie, niedziele na świezym powietrzu, razem. Chyba że Paweł ma zajęcia ze studentami to wtedy ja i Gosia. W zeszłą niedzielę byłysmy na sankach. Hi hi hi nawet pojeździłam razem z nią, ale jabłuszko to lepszy hit.
 
Cześć dziewczyny ja też mieszkam w RADOMIU jestem w ósmym tygodniu ciąży ,byłam juz na dwóch wizytach u lekarza ,ale na ostatnim usg zobaczyłam bijące serduszko bardzo się ucieszyłam ,ale zaraz się też zmartwiłam bo pani doktor powiedziała ,że jest drugi pecherzyk ale na razie nie widzi serduszka powiedziala że jak jest pusty to powinnien się wchłonąć !!!a i że pierwszy raz widzi taki kształt macicy jak by na dwię części podzielona na kolejnę usg idę w ten czwartek .Chciała bym to skonsultować z jakimś jeszcze jednym dobrm lekarzem jakieg możecie polecić????????????/
 
kari a do kogo chopdzisz?? ja z dobrych lekarzy polecam dr. Pentzę (przyjmuje na Żeromskiego).Zmartwiłas sie ze moga być blixniaki?? ja o ty marzyłam - ale fakt, póki ni urodziłam pierwszego dziecka hehehe potem mi sie odwidziało choc to pzeciez podwójne szczęscie :tak::-)napisz nam koniecznie jak to się wyjasni:tak:
wczoraj słyszamw TV o kobiecie która urodziła zdrowe, sliczne blixnaiczki z dwóch osobnych macic:tak::-)wszytsko jest mozliwe a najwazniejsze żeby dzidziolek był zdrowy:tak::-)
 
witam kobietki!!

wczorja mialam dzien lenia. nic mi sie nie chcialo, mimo ladnej poogdy:zawstydzona/y:

postanowilismy podrukowac julitce zdjecia, bo jednak nie am jak pamiatka w albumie, a nie na plycie. juz bylam zmeczona, bo cale popoludnie skrzeczala drukarka:baffled:

obejrzalam "dziewczyne mojego kumpla", ale nie dosc ze miaalm kiepska kopie filmu, to jeszcze napisy niezsynchronizowane i w dodatku baaardzo wulgarne.:confused:

moje dziecko caly czas jakies niewyrazne. jak wstanie to musi odkaszlnac kilka razy, bo cos sie jej zbiera. w ciagu dnia jest juz ok.
nie chciala isc dzis na dwor:szok::szok:moze sie skusi po drzemce. po poludniu lecimy do alergologa

Cześć dziewczyny ja też mieszkam w RADOMIU jestem w ósmym tygodniu ciąży

witamy, witamy!!


ja z dobrych lekarzy polecam dr. Pentzę (przyjmuje na Żeromskiego)

ja tez z calego serca polecam, :tak::tak::tak::tak:tylko drobna pomylka w nazwisku: Penza
 
kari a do kogo chopdzisz?? ja z dobrych lekarzy polecam dr. Pentzę (przyjmuje na Żeromskiego).Zmartwiłas sie ze moga być blixniaki?? ja o ty marzyłam - ale fakt, póki ni urodziłam pierwszego dziecka hehehe potem mi sie odwidziało choc to pzeciez podwójne szczęscie :tak::-)napisz nam koniecznie jak to się wyjasni:tak:
wczoraj słyszamw TV o kobiecie która urodziła zdrowe, sliczne blixnaiczki z dwóch osobnych macic:tak::-)wszytsko jest mozliwe a najwazniejsze żeby dzidziolek był zdrowy:tak::-)

Nie martwię się ,że będą bliźniaki tylko martwi mnie fakt ,że ten drugi pęcherzyk był pusty i ten kształt macicy .We czwartek idę na usg to zobaczę czy coś się zmieniło .Ja chodzę do Krzyszkowskiej .
 
reklama
Do góry