reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

Donkat, no no, nie dość że pomocnica mamusi rośnie to jeszcze mała księżniczka wie jak powinna wyglądać elegancka kobieta :-) I wie już którędy się podgląda :-) Bystra mała kobietka :-)
A Ciebie to bym chyba nie poznała na ulicy :-) Bardzo ładnie Ci w tych włosach.Idealnie pasują do koloru oczu.

Kasiulka_radom całe szczęście że już po bólu, i teraz możesz cieszyć się macierzyństwem :-)

A my wczoraj byliśmy na usg bioderek i okazało się że prawe jest w porządku a lewe na pograniczu normy, więc trzeba było zrobić rtg i dziś znów jedziemy się pokazać i zdecydować co dalej. Mam nadzieję że obejdzie się bez tego nieszczęsnego aparatu. Ciekawe jak to będzie dziś bo wczoraj Antek siedział zafascynowany i tylko coś gadał pod noskiem i się uśmiechał przez te dwie godziny w kolejce :-)
 
reklama
-j- ale słodziuchna ta Amelka!!!jeju az mi się zatęskniło za takim malusim Skrzatem...:tak:moze nie nowym ale jak moje były takie:tak::-)
Donkat - julitka strasznie urosła odkad ją widziaam ostatnio we wrzesniu!!!!
własko kręcone, buzia kochana do całowania:-D
a my wczoraj bylismy u alergologa z wynikami badań i jak sie okazało Marcel nie ma uczulenia na NIC...:confused:
IgE to ogólenie i szczegółowe na mleko wyszło na 0.W zwiazku z tym pani doktor kazała wprowadzac od 5 ml dziennie mleko modyfikowane zwykłe i tak co dzień 5 ml wiecej az moze uda sie całkiem przestawic.Pytała czy były próby wprowadzenia białka mleka krowiego i powiediząłm o tym Daniu ze świat i ze małego dwa dni potem wysypało na rzusiu.Powieidziała że wprowadzanie zaczyan sie od najczystrzych postaci buiałka (oczywiscie wyłączajac samo mleko) tj. ser, jogurt naturalny, mleko modyfikowane.Wszystko co smakowe może byc z początku nietolerowane.
ucieszyłam się bardzo z tej wiadomosci no ale dziś juz mamy umowiona wizyte u dermatologa i będziemy weryfikowac nasze kochane AZS.Dobrze ze to uczulenie wyeliminowalismy z potencjalnych zagrożen i mogę sie zkupić na pielegnącji tylko:tak:dziś dowiemy sie więcej o 17.30;-):biggrin2:
co do choroby bojga to juz im jest duzo lepiej.Oli oczywiscie do końca tygodnia w domu siedzi ale w poniedziałek już idzie do rpzedszkola,.Marcel juz nie kaszle ale mazgajstwo mu zostało na dłużej jak sądzę:dry:
 
Witam! Już po USG widziałam i słyszałam jak pięknie bije serduszko mojej fasolki. To niesamowite uczucie. Badania mi powychodziły dobrze, ogólnie wszystko ok tylko okazało się, że jestem w 8 tyg ciąży a nie 12 dlatego termin porodu przesunął mi się na październik. Wizytę mam 24 marca wtedy już więcej zobaczę na USG jeszcze nie mogę w to uwierzyć tak bardzo czekaliśmy na to z mężem, a teraz tyle mimo wszystko obaw we mnie! Taka już jestem zawsze szukam dziury w całym.
Donkat śliczną masz córeczkę!
 
gosiula - ty będziesz cieszyła sie widokiem fasolki na monitorze USG a ja bede świętowac juz roczek mojego Synia:tak:jak wyłapałam ta date 24 marca juz automatycznie chyba heheh - fajnie zę wyniki masz dobre i oby tak dalej!!!
 
witam!!!

druga noc do bani. zaluje, ze nie zapodalam malej czopka na noc, bo ciagle sie wiercila, budzila, poplakiwala:-(
a krzyz mnie teraz boli od takiego spania ciagle na jednym boku i z reka w lozeczku:crazy:

dobrze jednak, ze dzis nie ma pieknej poogdy i slonka caly dzien, bo mam polot do porzadkow,a to by mnie chyba wykonczylo:-D

zupka juz ugotowana, julitka usypia, a ja...wiadomo co:-D:rofl2:

dziekuje za mile slowka o gwiazdce i mojej fryzurce;-)



A my wczoraj byliśmy na usg bioderek i okazało się że prawe jest w porządku a lewe na pograniczu normy, więc trzeba było zrobić rtg i dziś znów jedziemy się pokazać i zdecydować co dalej. Mam nadzieję że obejdzie się bez tego nieszczęsnego aparatu. Ciekawe jak to będzie dziś bo wczoraj Antek siedział zafascynowany i tylko coś gadał pod noskiem i się uśmiechał przez te dwie godziny w kolejce :-)

powodoznka zycze:tak:
Antos widocznie lubi towarzystwo i dlatego mu sie podobalo wsrod ludzi;-) Julitka zawsze poza domem byla grzeczniutka i szczesliwa, ze ma publike do popisow:rofl2:



a my wczoraj bylismy u alergologa z wynikami badań i jak sie okazało Marcel nie ma uczulenia na NIC...:confused:

no to swietnie!! choc jak wiadomo te testy w tym wieku nie sa do konca miarodajne.
my idziemy do laergologa w poniedizalek. ciekawe co nam madrego powie, a jesli nic, to umowie sie do Pawlikowej.
zauwazylam, ze niunka ma ostatnio bardzo sucha i szorstka skorke na rekach i nogach. musze ja czesciej smarowac chyba


Witam! Już po USG widziałam i słyszałam jak pięknie bije serduszko mojej fasolki.

mysl pozytywnie i nie zamartwiaj sie:-):tak:

ja bede świętowac juz roczek mojego Synia:tak:jak wyłapałam ta date 24 marca juz automatycznie chyba heheh -

juz niedlugo Marcelek bedzie mial impreze z babelkami:-D:-D

P chrzesnik jest 2 dni mlodszy. musimy pomyslec o prezencie:sorry2:
 
No i klops, dziś poradnia preluksacyjna nieczynna więc pójdziemy w poniedziałek a dziś tylko odebrałam wynik rtg. A z niego jak dla mnie nic nie wynika.

Slumdog obejrzałam dziś za to z Antkiem, bo wczoraj podałam zaraz po Antośku i o 21.15 spałam jak suseł. Całkiem dobry film, gdybym poszła na niego do kina to nie byłyby stracone pieniądze, a często po wyjściu z kina żałuję że nie poszłam na coś innego. Jest kilka scen które naprawdę robią wrażenie, poza tym mnie się bardzo podobała muzyka. Film jest dość długi bo trwa 2 godziny, ale szybko się ogląda i nie można się doczekać co będzie dalej.

niekat a mój ojciec urodził sie 24-go marca :-) ja właśnie wczoraj czytałam o alergiach, bo zastanawiałam się kiedy będę mogła jeść nabiał albo podać Antosiowi(bo teściowa prawie codziennie mówi mi żebym jadła wszystko bo ona jadła i ma zdrowe dzieci) i pediatra mówiła mi że jeśli postać alergii jest lekka to już po roku Antek będzie mógł dostać coś mlecznego a w cięższej postaci alergii po dwócha latach. Ale u Was wygląda na to że już po alergii. No i super, że Marcelek będzie poznawał nowe smaki.
A Oliwka pewnie już się stęskniła za koleżankami z przedszkola :-)

gosiula23rex nie obawiaj się to całkiem normalne że martwimy się o to czy wszystko będzie ok :-) ja uwierzyłam że mam zdrowe dzieciątko dopiero jak Antek się urodził i go zobaczyłam, bo cały czas mi się zdawało że lekarze to nie wszystko potrafią wykryć przy pomocy usg, ale to oczywiście bzdura, bo gdyby coś miało być nie tak to wyszłoby to wcześniej, więc się nie zamartwiaj na zapas bo tylko zaszkodzisz maluszkowi zamiast pomóc.

sewa ja mam codziennie pobudkę o 6, ale nawet mi to odpowiada, bo wolę kiedy Antek zasypia o 21 i budzi się o 6 niż o23i 8.
A co do zakupów to dla mnie teraz też jakaś rozrywka i nawet je lubię ale rzeczywiście wolę je robić w środku tygodnia i najlepiej rano.

donkat , domek wysprzątany? Ja coś się nie mogę zebrać.

 
ja wlasnie "zaopatruje" sie w "slumdog". ;-)dzis mialam ochote an jakis filmik, ale nie mamy juz zadnego dla nas obojga, a gusty dosc nam sie roznia, wiec musimy miec cos uniwerslanego:-)

Julitka usnela godz temu i sie teraz przebudza, zasypia, znow przebudza:sorry2:czasem tak ma, ze jak pojdzie wczesnie spac, to po godz drzemce sie budzi:szok:

jutro P idzie na spotkanie klasowe z technikum, wiec my zostaniemy same na placu boju:-(

milego wieczorku kobietki!!
 
reklama
Do góry