reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PCOS problemy z zajściem w ciążę

W którym dniu cyklu robiłaś te badania? TSH zdecydowanie za wysokie przy staraniach. Poza tym powinnaś zrobić jeszcze ft3 i ft4. Glukoza najlepiej 3 punktowa a nie tylko 2. Krzywej insulinowej też nie robilaś. Poza tym te wyniki cukru moim zdaniem też nie są ok. Prolaktyna na granicy. Więc moim zdaniem jeszcze wiele tutaj brakuje.
 
reklama
Hej, po dłuuuugim czasie w końcu lekarz potwierdził moje podejrzenia co do tego że mam PCOS (obraz jajników typowy dla PCOS, nadmierne owłosienie no i oczywiście 3lata bezskutecznych starań o dzidzię). Przez pół roku byłam stymulowana różnymi lekami, owulację potwierdzone i mimo to nadal nic. Czy któraś z Was ma podobne doświadczenia?! Czy rzeczywiście, wg zaleceń lekarza, to już ten czas żeby podejść do inseminacji, a w kolejności do In Vitro? Ogólnie oboje z mężem jesteśmy zdrowi, nie mamy większych problemów wyniki ok.
U mnie lekarz stwierdził pcos. Najpierw regulowalismy cykle (były nieregularne), w między czasie wizyta u endokrynologa i wyszła niedoczynność tarczycy. Byłam stymulowana dwa cykle clostilbegyt, niestety bezskutecznie, lekarz wysłał mnie do kliniki leczenia nieplodnosci. Przed klinika umówiłam się do innego lekarza, pierwszy cykl stymulowany lametta. Udało mi się zajść w ciążę.
Czy lekarz zapisywał Ci leki na pęknięcie pęcherzyka?
u mnie kolejnym krokiem było by sprawdzenie drożności jajowodów oraz stymulacja lametta plus lek na pęknięcie pęcherzyka. Pytanie w jakim jesteście wieku bo wiek też jest kluczowy przy ścieżce leczenia.
 
U mnie lekarz stwierdził pcos. Najpierw regulowalismy cykle (były nieregularne), w między czasie wizyta u endokrynologa i wyszła niedoczynność tarczycy. Byłam stymulowana dwa cykle clostilbegyt, niestety bezskutecznie, lekarz wysłał mnie do kliniki leczenia nieplodnosci. Przed klinika umówiłam się do innego lekarza, pierwszy cykl stymulowany lametta. Udało mi się zajść w ciążę.
Czy lekarz zapisywał Ci leki na pęknięcie pęcherzyka?
u mnie kolejnym krokiem było by sprawdzenie drożności jajowodów oraz stymulacja lametta plus lek na pęknięcie pęcherzyka. Pytanie w jakim jesteście wieku bo wiek też jest kluczowy przy ścieżce leczenia.
Ja mam 24 lata mąż 28
Też byłam stymulowana lametta, cło...dostawałam też ovitralle na pęknięcie pęcherzyka. Badanie drożności też miałam robione i też uczęszczaliśmy do kliniki
 
reklama
Do góry