reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Radomia :-)

reklama
Donkat a Julitka to taka śmieszka po mamie czy po tacie?

w sumie oboje mamy poczucie humoru. ale ta kokieteryjnosc to nie wiem po kim, bo ja raczej taka nie ejstem:sorry2:

Ja jednak poczekam do wtorku.:zawstydzona/y:No chyba , że coś poważniejszego zacznie sie dziać.
Wiem, wiem... uparta jestem. Ale nie widze sensu jechac i czekać tam nim cokolwiek się zacznie.

oj, uparciuch:crazy:
jak dzis sie czujesz? dawno nie pislalas, czzby jendak juz?:szok:
 
wczoraj zakupilam julitce buciki na wiosne. stwierdzialm, ze nie bede przeplacac i skorzystalam z jesiennych wyprzedazy. za 1 pare mam teraz 2:-);-) a dla julitki to przeciez jenda malo, bo na podworko musi miec osobne ciemne(wzielam brazaowe, zeby byly zblizone do koloru blota:-D:-D) a na wyjsci jakies ladniejsze:sorry2:

niekat, a jka Marcelek. stoi sam? zaczyna juz dawac kroczki? teraz to i jemu juz beda potzrebne butki:rofl2::-D
 
Hej,
-j- no i tak ma być, masz leżeć i nabierać sił na zapas. Ja bym teraz chętnie poleżała cały dzień, albo chociaż noc ;-) A z tym wtorkiem to kusisz los, miałaś być już od wczoraj w szpitalu kobietko :-) a cesarkę planowaną robi się nawet na dwa tygodnie przed terminem a nie kiedy już się coś zacznie uparciuchu :-)
niekat wysłałam zdjęcia i czekam na fotki od Marcelka .
donkat to Julitka cieszy się pewnie z nowych bucików :-) sama bym sobie chętnie coś kupiła na wiosnę. A te wyprzedaże to są też z wiosennymi butami?
 
cześć dziewczynki ja nadal czekam.
-J- ja to ci propnuje przyjechać w niedziele popołudniu lub wieczorem w poniedziałek z rana zrobią ci wszystkie badania i najprawdopodobniej w środe zrobią ci cc
 
witam kobietki!!

wczoraj natomiast poszalelismy z P i kupilismy dla siebie ciuszki za grosze niemalze.:tak: ale czas juz skonczyc z tym zakupowym szalem:sorry2:

Hej,

donkat to Julitka cieszy się pewnie z nowych bucików :-) sama bym sobie chętnie coś kupiła na wiosnę. A te wyprzedaże to są też z wiosennymi butami?

wiesz, to sa glownie jesienne i zimowe. tylko ze ja nie widze roznicy miedzy obuwiem jesiennym a wiosennym, wiec...

Hej laseczki

Filwinko :zawstydzona/y:, no jadę juz , jadę.:tak:Macie rację , lepiej jechać za wczasu nim zacznie się cokolwiek dziać i nie zdąrzą z cesarką.A podbrzusze i krzyz coraz bardziej dają się we znaki.:tak::dry:

jedz, jedz!! powodzenia!! daj szybciutko znac co i jak! (na PM podam ci moj nr tel;-))
trzymamy kciuuuki!
 
reklama
Do góry