reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Co.Meath

Hej iza_jot-ja niestety nie orientuje sie gdzie znajduje sie plac zabaw w Navan bo jestem z Ratoath.:-:)sorry2:
Pozdrawiam!!!

isadlu-zyjesz? Moze wybierzemy sie na jakis spacerek?
 
reklama
Witajcie mamusie:)Jestem od niedawna w Ratoath i niedlugo będę miala maleństwo na swiecie chętnie poznam jakieś mamusie:))))czekam na odp i pozdrawiam
 
Marta21o-Witaj na forum!!!!! :-)Na kiedy masz termin???
Tichonku-nie zawstydzaj mnie kochana!!!:zawstydzona/y::-D
 
Mam pytanie. Do jakiego lekarza pediatry chodzisz z małą?Mam dylemat, bo nie wiem kogo wybrać

Chodze z nia do medicusa-D7, albo do Meadowbank Medical Centre (u nas w Ratoath, zaraz za TESCO)
Ogolnie srednio jestem zadowolona z jednej jak i z drugiej kliniki, slyszalam, ze ta klinika na gl.ulicy jest calkiem niezla oraz DR.Baranowska ktora przyjmuje w Dublinie cieszy sie dobra opinia, ale nie mialam przyjemnosci jej poznac.
Wlasnie sama zastanawiam sie nad zmiana pediatry.
 
reklama
Tichonek-no czas najwyzszy abys do mnie zawitala! Cala banda w jakis weekend nas nawiedzcie.
W przyszlym tygodniu bede jechala do Swords wiec moze jakas kawka????
 
Do góry