reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

hej!

zdrówka dla Maksa!

ja mam dziś dzień świra:confused2: rano musiałam pod szkołą zaparkować w zaspie bo cały parking to jedna wielka zaspa, potem zadzwonili z przedszkola, żeby odebrać Zosię bo boli ją brzuch, wymiotje i blada jak ściana, potem nie mogłam wyjechać z tej zaspy więc uczniowie mnie pchali i odkopywali samochód a koło domu zrobiłam pirueta i mało co nie znalazłam się w rowie:rofl2:

mam dość! nie ruszam się już z domu i marzę o spokoju.

roksi ale fajnie zrobiłaś z tą przeprowadzką Majusi:tak: nie budzi się już w nocy? Natali nie przeszkadza jej popłakiwanie? to sypialnia na powrót królestwem rodziców:-p
 
reklama
hej!

zdrówka dla Maksa!

ja mam dziś dzień świra:confused2: rano musiałam pod szkołą zaparkować w zaspie bo cały parking to jedna wielka zaspa, potem zadzwonili z przedszkola, żeby odebrać Zosię bo boli ją brzuch, wymiotje i blada jak ściana, potem nie mogłam wyjechać z tej zaspy więc uczniowie mnie pchali i odkopywali samochód a koło domu zrobiłam pirueta i mało co nie znalazłam się w rowie:rofl2:

mam dość! nie ruszam się już z domu i marzę o spokoju.

roksi ale fajnie zrobiłaś z tą przeprowadzką Majusi:tak: nie budzi się już w nocy? Natali nie przeszkadza jej popłakiwanie? to sypialnia na powrót królestwem rodziców:-p

ja dopiero jutro wyjdę do pracy koło 14 i potem do niedzieli chyba tylko po zakupy pod domem do biedronki będe wychodzic masakra jakei zaspy
 
Agatulka wiem, ale wczoraj już wspominałaś, że Maksio niewyraźny.
Moja też raz miała podany antybiotyk, zwymiotowała i zaraz zadzwoniłaś do doktora, który orzekł, że musi zmienić, bo tego nie toleruje organizm.
Może w waszym wypadku będzie lepiej :tak:
 
Madzik u nas zaczeli dziś odśnieżać w końcu, bo kilka osób zgłosiło skargę do urzędu, że firmy nie wywiązują się ze swoich obowiązków, może u was też by się przydało ?

Ja codziennie musze wychodzić z domu, niestety.
Buty przydałoby się kupić nowe, jeśli ta zima nie będzie sie kończyć.

Kraków dziś rzeczywiście zasypany, chodzić się nie da.
 
Ostatnia edycja:
Madzik u nas zaczeli dziś odśnieżać w końcu, bo kilka osób zgłosiło skargę do urzędu, że firmy nie wywiązują się ze swoich obowiązków, może u was też by się przydało ?

Ja codziennie musze wychodzić z domu, niestety.
Buty przydałoby się kupić nowe, jeśli ta zima nie będzie sie kończyć.

Kraków dziś rzeczywiście zasypany, chodzić się nie da.


a ty z Krakowa jesteś?????? bo nie doinformowana jestem

myśmy zupkę zjedli Maksa pokarmiłam by sił nabrał koleżka mój
ogladają teraz księzniczka i żaba tez polecam iśc do kina na to nie wiem skąd mąż te filmy wykombinował heheheh

i do jutra słodkie lenistwo tzn mam prasowanie ale odkładam ej już tyle czasu ze hohoooo
 
Karol poszedł przed chwilą spać :eek:. Znowu będzie gonił do 22-giej :wściekła/y:. Raz go położyłam po południu jak był chory i chyba mu się poprzestawiało, bo przedwczoraj mi usnął o 17-tej na siedząco, a dzisiaj oznajmił że idzie spać i usnął.
 
hej
ja dziś byłam zamówić chrzciny:tak:
wczoraj wybrałam się z dziewczynami na spacer i masakra myślałam że ręce mi odpadną od pchania wózka:confused2: dziś jechałam taxi i pan zapewnił mnie, że w przyszłym tygodniu ma byc odwilż:sorry: obiecał ,że jak nie będzie, to mam kurs gratis:rofl2:

Mdzikm Majcia przesypia całe noce:tak: tak od 20 do 8 rano:tak: więc jak tylko słyszę, że obudziłam się, to robię butelkę i zabieram ją do sypialni, by chodź kilka minut Natalka pospała dłużej:tak: z zasypianiem jest troszkę gorzej bo boje się by N nie wpadła na jakiś pomysł :sorry: więc uchylam drzwi do pokoju, odpalam nianie i zaglądam co jakiś czas czy N nie chodzi po pokoju;-) jakoś nie mam jeszcze zaufania by zamknąć dwie razem:sorry:

Blu a dobrze że jesteś szczelna jak konserwa;-) nie ma się do czego spieszyć;-) oczywiście mam na myśli sam poród;-)

Agatulko buziaki dla Maksa zdrówka:tak:

Aiwyls ja dziś też wróciłam z przemoczonymi butami:wściekła/y:
 
Agatulka nie,mam jakieś półtora godziny, ale byłam dziś w szpitalu u brata.

Roksi podobno do końca lutego śnieg
Tez bym sie bała zamknąć takie maleństwo z moją córeczką.
 
reklama
Dzień Dobry :-)
Śpicie ?

Bratu pozdychały rybki, pisałam już o tym ?
Wyjechał na tydzień, dawaliśmy im tylko jeść, chyba z tęsknoty, takie ładne wielkie ryby :-(
cześć kobietki....
nadrobiłam od wczoraj ;-)
A może je przekarmiliście?
Dziś miałam wizytę u neurochirurga, i wizyta w miare ok, tylko pan dr przyszedł zamiast o 9 to o 9.30:wściekła/y: a ja tam już kwitłam od 8, bo mi tak kazali przyjechać, bo to była pierwsza wizyta itp....wizyta ok, dał mi skierowanie na kontrolny tomograf, żeby stwierdzić czy potrzebne są dalsze wizyty w poradni....
I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie mały wypadek.... chyba potknęłam sie na schodach (albo miałam napad padaczkowy) i poleciałam ze schodów trochę się obijając, na szczęście nic groźnego, tylko parę obdartych skórek itp....
 
Do góry