reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Dzień Dobry :-)

Agatulka u mnie niestety nie poszło, miejsc nie mają, ale trzymam kciuki za ciebie

Mój piesek dostał szanse od życia, żyje i mimo, że wszystko wyglądało bardzo bardzo groźnie, to piesek został tylko potłuczony, dostaje przeciwbóolowe i antybiotyk.

Blue zdrówka życzę. U nas też znów choróbsko.

Roksi gratulacje dla Majeczki

U nas tez sypie, ale jak na razie wolę to, niż lodowisko na chodnikach i ulicach.

Mam wielkiego lenia pączkowego, zjadłam już dwa i nic mi sie nie chce !
 
reklama
Dzień Dobry :-)

Agatulka u mnie niestety nie poszło, miejsc nie mają, ale trzymam kciuki za ciebie

Mój piesek dostał szanse od życia, żyje i mimo, że wszystko wyglądało bardzo bardzo groźnie, to piesek został tylko potłuczony, dostaje przeciwbóolowe i antybiotyk.

Blue zdrówka życzę. U nas też znów choróbsko.

Roksi gratulacje dla Majeczki

U nas tez sypie, ale jak na razie wolę to, niż lodowisko na chodnikach i ulicach.

Mam wielkiego lenia pączkowego, zjadłam już dwa i nic mi sie nie chce !


ja szukam dalejjj ofert brak takich dobrych i w miare by godxziny pasowały i dni bo szukam bez niedziel moze sie uda wrazie co do sierpnia mam prace by kase jako taka mieć

faworki zrobiłam i wzieło mnei na oponki
kto to zje dzieciaki pomagały na ile mogły frajda była
 
Hello :-)

Karol pierwszy raz przespał noc w naszym łóżku. Gorączkę miał bidulek... Dałam mu Nurofen, poleżałam z nim i wydawało mi się, że usnął, a on za chwile przyleciał do nas, położył mi głowę na piersiach i tak zasnął :-D. A dzisiaj znowu go zaczęło rozkładać po południu i pierwszy raz od świąt poszedł spać w dzień. Wstaliśmy o 17:00 :eek:. Ciekawe o której pójdzie spać wieczorem...

Zjadłabym pączka :-p
 
biedny Karolek:tak: kuruj go Blu bo możesz już w każdej chwili rozkręcić się:szok:
Blu dziś nie ma tłustego czwartku był w zeszły:-p
 
buziaki dla chorych;-), oby skończyło sie tylko na katarku:tak:

bylismy w kinie, na Herloku Holmsie - nie polecam, taki zwykły film, można obejrzec w domowych pieleszach, ja w kinie lubię oglądać filmy z efektami:laugh2:

a i uznali M reklamację za okleinę, ma się zgłosic po pieniądze:tak:
 
Witam z rana ale napadało :szok::szok::szok::szok:
wziełam sanki do żłobka ale kurcze nagle grzeczni dozorcy mi odśneiżyli drogę jak idę wózkiem to kurde zaspy sa a jak wytacham sanki to nagle odśneiżą hehehehheehheh co za pech
po drodze zaliczyliśmy jednego zająća jak to mówimy u nas pod żłobkiem na zakręcie Maks sie przechylił i wypadł śmeichu było co nie miara a ja się bałam że syrene właczy :-D:-D:-D:-D

wracając byłam pewna że brałam portfel i podczas zająca go zgubiłam bo walnełam moja siatką zakupową by go podnieść wiec szybko wracałam ta sama trasą było mi aż słabo bo dokumenty wszystkie tam mam bilet karte do bankomatu kredytową łomatko tyle starchu a jak rano wkładałam pienązki to do siatki nie właozylam i leżał sobei na segmencie ufffffffffffffff

Bluu u nas jak Maks idzie spać w dzien to oznaka że chory bo śpi w dzień tylko w żłobku zdrówka mu życzę a sio paskudztwo a siooo

Ewelina super że uznali reklamacje
 
reklama
Do góry