reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Helo :-) marcoweczki ;-)

Agatulka- sliczna ta Twoja ksiezniczka :tak:

pokaze lozeczko pokaze :tak:tylko musze sie jeszcze zastanowic jak :sorry:bo zawsze wstawialam przez imagesheck-a ,a teraz kaza sie rejestrowac czy cus:baffled: cos wymysle postaram sie wieczorkiem wrzucic fotke :tak:
 
reklama
Hej :-)

Idę na rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki, żeby potrzebowali własnie kogoś :tak:

Ze smutnych rzeczy, mojego pieska potrącił samochód :-( biedactwo.
 
Helo :-) marcoweczki ;-)

Agatulka- sliczna ta Twoja ksiezniczka :tak:

pokaze lozeczko pokaze :tak:tylko musze sie jeszcze zastanowic jak :sorry:bo zawsze wstawialam przez imagesheck-a ,a teraz kaza sie rejestrowac czy cus:baffled: cos wymysle postaram sie wieczorkiem wrzucic fotke :tak:


dziękuje
ja wstawiam na Fotosiku ostatnio wykasowałam zdjęcia bo tylko 100 jest bezpłatnie i dodaje nowe ale rejestrowac sie musiałam
ale jak nie chcesz się rejestrować to w spinaczu jest zarządzaj folderami i też można fote wrzucić

aa i bym zapomniala obudzilam sie SAMA w swoim lozku :tak: wiec jak narazie jest spoko :-)
to najważniejsze jeny mój ostatnio budzi się u nas bo w nocy pije a ja nie mam siły go zanosic buuuuuu złe nawyku wiem



Hej :-)

Idę na rozmowę o pracę, trzymajcie kciuki, żeby potrzebowali własnie kogoś :tak:

Ze smutnych rzeczy, mojego pieska potrącił samochód :-( biedactwo.


trzymam kciukiiii ja próbuje w sprawie pracy bo nowa okazała sie nie do końca tak dobra jak obiecali i ogólnie i finansowo niestety

biedny piesek
 
Moje dziecię się jednak przeziębiło :-(. A właściwie złapało wirusa od taty. Na razie jest tylko katar i nawet sobie z nim radzimy. Smarka w chusteczki, daje sobie wyciągać fridą, nawet czasem się udaje nasivin wpuścić ;-). Dobra strona jest taka, że śpi od 19:40, bo w nocy się nie wyspał ;-)
 
Moje dziecię się jednak przeziębiło :-(. A właściwie złapało wirusa od taty. Na razie jest tylko katar i nawet sobie z nim radzimy. Smarka w chusteczki, daje sobie wyciągać fridą, nawet czasem się udaje nasivin wpuścić ;-). Dobra strona jest taka, że śpi od 19:40, bo w nocy się nie wyspał ;-)


zdrówka dla Karolka
u nas tez delikatny katarek u Maksa sie pojawia nasmarować mus ich dziś porządnie i jutro chyba poprosze szwagierkę by do nich na chwilkę wpadła zanim mąż wróci to zostaną tez w domu podkurują się
jeny mój nie chce smarkać ale na arzie to taki niewidoczny katar wiec nie musimy smarkać kurcze mój by sobie fridy nei dał uzyć oby dał wkroplic sobie do noska lekarstwo


i jak tam pączuszki smakują ????
my za chwilkę pójdziemy po cukier puder i co tam brakuje
i chruściki -faworki będziemy piec
 
hej:tak:
ja wczoraj upiekłam pączki:-) dziś na śniadanko zjadłam 3:zawstydzona/y: ale małe;-)
właśnie wróciłam z domu małego dziecka:tak: oddałam ubranka po Majce i po segregowałam Natalkowe i też dość dużo oddałam, część poszła na śmietnik, a resztę zostawiłam:tak:
znów sypie śnieg:angry: nie cierpię zimy:crazy:

zdrówka dla chorowitków:tak:

aaaa zapomniałam napisać że Majcia śpi u Natalki w pokoiku i przesypia całe noce:szok: dziś wstały o 8:-)
 
roksi, ale masz fajnie z tym spaniem:tak: my nie dość, że co druga noc w czwórkę:zawstydzona/y: to jeszcze co chwilę pobudki:eek: Miśka się strasznie cycolubna zrobiła, nie chce ŻADNEJ butelki, próbuje ją przyzwyczaić do innego jedzenia i na razie jako tako toleruje zupki:tak: a tu za miesiąc do pracy:eek:
Blu zdrówka dla Karolka:tak:
 
reklama
hej:tak:
ja wczoraj upiekłam pączki:-) dziś na śniadanko zjadłam 3:zawstydzona/y: ale małe;-)
właśnie wróciłam z domu małego dziecka:tak: oddałam ubranka po Majce i po segregowałam Natalkowe i też dość dużo oddałam, część poszła na śmietnik, a resztę zostawiłam:tak:
znów sypie śnieg:angry: nie cierpię zimy:crazy:

zdrówka dla chorowitków:tak:

aaaa zapomniałam napisać że Majcia śpi u Natalki w pokoiku i przesypia całe noce:szok: dziś wstały o 8:-)


u nas też śniegu nasypało i ciągle pruszy
no to super że Maja juz tyle śpi mama wypocznie
ja pamiętam jak Maksa przeniosłam to sama wstawałam w środku nocy bo dziwnie mi było ze nie słychać mruczenie lub ogólnie musiałam zobaczyć co u niego

roksi, ale masz fajnie z tym spaniem:tak: my nie dość, że co druga noc w czwórkę:zawstydzona/y: to jeszcze co chwilę pobudki:eek: Miśka się strasznie cycolubna zrobiła, nie chce ŻADNEJ butelki, próbuje ją przyzwyczaić do innego jedzenia i na razie jako tako toleruje zupki:tak: a tu za miesiąc do pracy:eek:
Blu zdrówka dla Karolka:tak:


uuuu oby sie udało bo mała to jak ty wrócisz do pracy z kim będzie z twoim czy żlobek lub opiekunka czy to jeszcze nie wiadome???



mysmy wyszli po zakupki na oponki i faworki sypie jak diabli
maluchy sie wywietrzyły mieszkanko też :pP
zaraz zabieram się za pieczenie i sprzatanie bo wczoraj sobie odpuściłam
 
Do góry