reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Kaskada, podobno w Realu są kombinezony Tchibo za 60 zł ;-)

Nawet mnie nie denerwuj.:wściekła/y:
POjadę zaraz zobaczyć i najwyżej kupię od razu większe rozmiary.
W sumie i tak kupiłam na allegro bo zależao mi na wzorze z zeszłego roku. Tegoroczny jest z przodu cały jasnoniebieski- co oznacza, że trzeba by go prać co dwa dni zważywszy na to jak Wojtek spaceruje.

Wojtek pochodził tydzień do żłobka. Nie było źle, chociaż najlepiej też nie było. Dzisiaj kaszle więc podejrzewam, że już cos złapał. Zobaczymy jak się będzie rozwijać sytuacja.

soppana współczuje. Nasze początki z Michałem też ciężkie były. Drzemki miał 15/20 minutowe i to było najgorsze. I noce. Ech... trzymam kciuki
 
hejka

wpadłam na chwilkę, aby sie przywitać, bo młody "jeździ po mnie" kombajnikiem:-D:-D:-D i wracaqm do zabawy

sandi miłej imprezki;-), oby cie jutro główka nie bolała:-p

roksi, jak ucho:confused2:

soppana, przetrzymaj małą przy cycu, przeciez wiesz ile to ci ułatwi, jak nie wprowadzisz butli:tak:, powodzenia:-)

agutek, ja tez dzis megasenna:shocked2:

magda u nas teraz leje:crazy:

kaskasa zdrówka dla Wojtasa:tak:, oby go choróbsko ominęło

blu, u nas akurat się udało, że karmiłam bez wspomagaczy butelkowych i podaławałam smoka

:-)
 
jestem jestem:tak:
ucho przepłukane od razu inny świat:-) zapalenia nie ma:-) weszłam o 20 -tej bez kolejki:tak: jejku jak mi dziwnie z odetkanym uchem:szok::sorry:

Sandi oj będzie jutro ciążki poranek:-p
Fallen Kaskada zdrówka dla dzieci:tak:
Ewelina kochana radzisz sobie:tak: praca, dziecko i jeszcze czas na bb;-)
Magda u nas wczoraj padało i dzisiaj:wściekła/y:
 
oj jak ja nie lubie weekendow buuu
znowu jutro i pojutrze sama buuu
dluza mis ie strasznie

no nic juz powinnam prywywknac ,ale jakos sie nei daje
chloapaki mnie dziisja wykonczyli i tak mi w kosc dawali ,ze nie zjadlam objadu bo nie bylo kiedy ,a ze snaidanie tez bylo skompe to podjadalam tylko na szybko ciasteczka w efekcie zjadlam pol paczki :(((
i teraz stoi kolomnie rower i mnie wola
masz babo placek , a raczej swoje ciasteczka

sandi milej zabawy
zdroweczka dla chorowitkow

tristan przy kolacji oznajmil : mama umyj mi raczki i spadam do wyra :cool2:
 
reklama
Do góry