reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

fallen: jejku, trzymajcie się. Napisz co się dzieje z małym. Wszystko na pewno będzie dobrze.

roksi może też powinnam sobie uszy przepłukać. Mój M mówi, że głucha jestem czasem jak pień.

miloku oj znam ten ból. Trzymaj się dzielna kobieto.

U nas noc fatalna. chłopaki budzili się na zmiane co chwilę. Czuję się jak po nieprzespanych nocach z noworodkiem przy cycku. Ledwo żyję . A jeszcze mnie ząb zaczyna boleć.

Wojtek tydzień w żłobku przeżył bezchorobowo. Jak go przedwczoraj odbierałam to jakiś tata odbierał kaszlącą, kichającą i kompletnie zasmarkaną dziewczynkę. Aha- pomyślałam- ciekawe kiedy u nas się zacznie.
No i się zaczęło, wczoraj lekki kaszelek a w nocy już konkretny kaszel i katar . Musimy do lekarza dzisiaj.

Dziewczyny a jak u Was z mówieniem u dzieci? I porozumiewaniem się z Wami?

Próbuje Wojtka wypytać jak jest w żłobku ale powie jedno słowo na odczepnego i przestaje mnie słuchać. Normalnie nic się od niego dowiedzieć nie mogę. No chyba , że jego coś interesuje to wtedy opowiada.
 
reklama
dzień dobry:-)

Fallen, zdrówka:tak:, napisz koniecznie, co z małym:tak:

oczywiście u nas jest to samo, co u niektórych z was, tzn zamiast pospać sobie rankiem dłużej - była pobudka o 7:szok:, czyli prawie nic dłużej sobie nie pospałam:no:,
a do tego kanarki mi sie pobiły o zarcie, bo nie uzupełniłam drugiego korytka:sorry: i nie chciały jeść z jednego:no:, mówię wam jak Mimi trzaskała skrzydełkami biednego Zygmusia:szok:,

chyba się wezmę za prasowanie, bo na dwór to mi sie nie chceiść, zimno, wieje i pochmurno, tylko deszczu brakuje:crazy:
 
Witam:tak:
dziś o 6:30 mieliśmy masze za babcię m wstał i oczywiście młoda razem z nim:confused2::confused2: przyszła do sypialni i zaczęło się "taty nie ma?" "mama siku" "mama pić" "mini mini już jest?":crazy: i tak sobie pospałyśmy:confused2:
w nocy budziły mnie skurcze więc może coś się w ruszy:sorry: u

roksi słyszysz mnie?:-p
Agutku nie tak głośno przecież głucha nie jestem:-p:-p:-p

Fallen zdrówka dla synka:tak:

Kaskada oby skończyło się tylko na małym kaszelku

Ewelina to mówisz że baba strzaskała chłopa:-D

Magda ulga niesamowita;-) bo przez te wszystkie krople cały tydzień miałam przytkane ucho i uczucie straszne:szok: jak myłam zęby szczoteczką elektryczną to miałam wrażenie jakbym wiertłem jeździła po zębach taki śmieszny odgłos:-D
 
Agutek, ja od razu ruszyłam pełną parą, bez okresów próbnych itp.:tak:, robię m.in. to co przed ciążą plus parę obowiązków, także mam szansę na cos więcej;-), ale na razie nic nie mówię:-D, co by wiesz - nie zapeszyć:cool2:
 
Kaskada, jak jeszcze nie byłaś w Realu, to sobie tutaj poczytaj:
Kombinezon Tchibo w Real - Zakupy - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
piszą tam w których sklepach są jakie rozmiary. W Krakowie już nic nie ma :wściekła/y:

My dzisiaj kupiliśmy buty zimowe dla młodego w Deichmannie - Dei-tex za 119 zł. Elefanteny kosztują 180 :szok:. Sobie też upolowałam kozaki :tak:

Kurczę, mam nadzieję, że to jednak nie sepsa :-(
 
reklama
Do góry