reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
troszkę się boje w ciemno:baffled: ale znajomi mi mówią że jest dużo wolnych miejsc:tak:
ostatnio nad morzem byłam 12 lat temu:tak:

Roksi a macie jakieś miasto upatrzone nad morzem? Bo mogę podpytać brata o jakieś fajne miejsca (hotele, pensjonaty itp) bo on prowadzi biuro podrózy i nad morzem zna chyba wszystko...
 
Roksi a macie jakieś miasto upatrzone nad morzem? Bo mogę podpytać brata o jakieś fajne miejsca (hotele, pensjonaty itp) bo on prowadzi biuro podrózy i nad morzem zna chyba wszystko...
my chcemy jechać na półwysep helski:tak: może być Jurata, Jastarnia, Chałupy sama nie wiem bo nigdy tam nie byłam:no: częściej jeździłam bardziej nad morze w rejony północno zachodnie:tak:
 
Musisz sprawdzić na stronie hotelu. Większość oferuje łóżeczko dla dziecka odpłatnie, a niektóre nawet za darmo. Ja wycieczkę dostałam z pracy, ale sama musiałam sobie wybrać ofertę. I wybrałam taką: Hiszpania, Majorka, CALA MESQUIDA -- VIVA CALA MESQUIDA CLUB & PARK Neckermann Polska 2008 : urlop, hotele, wycieczki, wakacje
Fajne jest to, że apartamenty mają aneks kuchenny, więc można dziecku jakieś jedzenie przygotować w pokoju. A poza tym myślę, że jakoś to będzie ;-)
.

Ale super i wyloty z KRAKOWA! Tylko drogo, bo my chcielismy na 14 dni....Ale wszystko co potrzebujemy tam jest ! Niech żyją wakacje!
 
Ale super i wyloty z KRAKOWA! Tylko drogo, bo my chcielismy na 14 dni....Ale wszystko co potrzebujemy tam jest ! Niech żyją wakacje!
No, to też było ważne dla mnie. Bo miałam jeszcze inną fajną ofertę z innego biura, ale wyloty były z Katowic.

A Hiszpania jest dość droga niestety. Ja bym chyba wybrała Grecję, ale nie mogłam. I tak wynegocjowałam sobie tą Majorkę, bo miały być Kanary :szok:.
 
reklama
Dzien dobry:-)
my w tym roku na wakacje prawie na miesiac do Polski, chyba nigdzie poza tym nie wyjedziemy, moze gdzies na weekend;-)no ale mieszkamy nad morzem ( w Polsce) wiec nie narzekamy

co do lotow samolotem z dzieckiem, to pare razy juz latalismy, pierwszy raz jak mala miala 5 miesiecy:tak:no i rzeczywiscie na razie dziecku nie przysluguje bagaz i osobne siedzenie, dopiero jak skonczy dwa latka
Sandi, a jakimi liniami ty latasz? bo my Ryanairem albo Wizzairem i placimy za bilet dla dziecka:tak:niejest to taka kwota jak za normalny bilet dla doroslego, ale kolo 50 zl sie placi

no i tez zaleznie od linii, czasami dostajemy wozek prosto z samolotu, a czasami wyjezdza dopiero na tasmie

aha, dowiedzcie sie dziewczyny waznej rzeczy przed lotem- czy wpuszczaja rodziny z dziecmi w pierwszej kolejnosci do samolotu!!my sie kiedys tak nacielismy, ze nie wpuszczali (trzeba bylo wykupic dodatkowy bilet priorytetowy, zdziercy:wściekła/y:), no i w rezultacie ostatni weszlismy do samolotu i nawet nie bylo dwoch miejsc obok siebie, zeby maz mogl usiasc kolo mnie i pomoc mi przy dziecku:angry:na szczescie jakas kobieta zamienila sie z nami i wszystko bylo w porzadku, ale najedlismy sie nerwow i wkurzeni bylismy okropnie
 
Do góry