reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Tak, my się wybieramy na Majorkę we wrześniu. Co prawda mój mąż kombinuje żeby jechać bez Karola, ale ja na to nie idę :no:.

Brawo!!! U nas też bez Boryska nie ma mowy. Zastanawiam się czy hotele maja jakies łózeczka turystyczne , czy coś innego oprócz dorosłego łózka zeby bezpiecznie można było połozyc synka spać i napić sie wieczorem piwka na balkonie bez stresu ze spadnie z naszego łózka...Chcielismy samochodem nad Jezioro Garda we Włoszech ale za daleko, nie chcemy Boryska męczyć tym bardziej ze wytrzymuje do dwóch godzin tylko w podrózy bez marudzenia...
 
reklama
Zastanawiam się czy hotele maja jakies łózeczka turystyczne , czy coś innego oprócz dorosłego łózka zeby bezpiecznie można było połozyc synka spać i napić sie wieczorem piwka na balkonie bez stresu ze spadnie z naszego łózka...
Musisz sprawdzić na stronie hotelu. Większość oferuje łóżeczko dla dziecka odpłatnie, a niektóre nawet za darmo. Ja wycieczkę dostałam z pracy, ale sama musiałam sobie wybrać ofertę. I wybrałam taką: Hiszpania, Majorka, CALA MESQUIDA -- VIVA CALA MESQUIDA CLUB & PARK Neckermann Polska 2008 : urlop, hotele, wycieczki, wakacje
Fajne jest to, że apartamenty mają aneks kuchenny, więc można dziecku jakieś jedzenie przygotować w pokoju. A poza tym myślę, że jakoś to będzie ;-)

bluebrry bardzo fajny:tak: chyba też wolałabym w sklepie kupić to od razu by mi zamontowali:tak: tak jak pisałam dzisiaj pójdę obczaić;-)
U nas mąż zamontował. Nie jest to raczej trudne.
 
Sandi ale wiesz jak to jest 2 bagaże podręczne (20 kg), dziecko , wózek można zbzikować:szok: wysiądziesz z samolotu dochodzą 2 walizki, później do autokaru i do hotelu:baffled:
jak wysiadasz z samolotu to nie masz odrazu toreb :no: a pozniej jak wyjada to moze maz wziasc wozek z torbami :tak: a Ty wozek z Natalcia :tak:;-):-p

ja ostatnio sama lecialam z coreczka i poradzilam sobie pchajac 2wozki:szok: (jeden z torbami drugi z Niunka:szok:) i jeszcze osobno moja torebka i jedzonko Malenkiej :szok: i podreczny :szok: ale nie ukrywam balam sie bardzo jak to bedzie :zawstydzona/y: i czy dam rade :-p;-)
 
jak wysiadasz z samolotu to nie masz odrazu toreb :no: a pozniej jak wyjada to moze maz wziasc wozek z torbami :tak: a Ty wozek z Natalcia :tak:;-):-p

ja ostatnio sama lecialam z coreczka i poradzilam sobie pchajac 2wozki:szok: (jeden z torbami drugi z Niunka:szok:) i jeszcze osobno moja torebka i jedzonko Malenkiej :szok: i podreczny :szok: ale nie ukrywam balam sie bardzo jak to bedzie :zawstydzona/y: i czy dam rade :-p;-)
ale ja będę się upierała że z dzieckiem małym jest ciężko:-p Sandi Ty przylatujesz do Polski przechodzisz odprawę i spokojnie sobie wychodzisz:tak: a przy wycieczce trzeba kupić nie raz wizę czyli dluga kolejka:baffled: później do autokaru trzeba szybko nadążać za osobami z przodu żeby się nie zakręcić na obcym lotnisku:tak: trzeba sprawnie szybko działać:tak: a w ogóle w krajach arabskich podlatują praktycznie chcą wyrywać walizki z rąk za przysłowiowy bakszysz:tak: i najwazniejsze pilnowac dziecko bo znam historię dziecka którego rodzice z policją tunezyjska szukali 3 dni

Kamilas na wczasy o mutsym możesz zaponieć musi być mała parasolka:tak: tak mi pani powiedziała w biurze podróży:tak:

blueberry ale Ty masz fajną pracę:rofl2: zazdroszczę:sorry2:
 
ale się porozpisywałyście.....
mnie się nawet do kompa nie chce siadac, niedługo na spacerek i zakupy

ja chciałam jechac do Chorwacji, ale mojemu m w tamtym roku tak spodobało sie Ustronie, że Chorwacja musi poczekac do przyszłego roku może.....

Blueberry fajna masz firmę- tylko pozazdrościć....
 
ja ja nadal nie mam nic na oku jeśli chodzi o półwysep helski:baffled: chyba pojedziemy na żywioł:rofl2: prawdopodobnie pojedzie z nami moja koleżanka z dzieckiem 2 letnim:tak: troszkę będzie nam ciasno z tyłu:baffled: 2 foteliki ale moja koleżanka jest drobniutka i chudziutka więc w nagrodę pojedzie z tyłu:rofl2: żartuje oczywiście:rofl2:
 
ja ja nadal nie mam nic na oku jeśli chodzi o półwysep helski:baffled: chyba pojedziemy na żywioł:rofl2: prawdopodobnie pojedzie z nami moja koleżanka z dzieckiem 2 letnim:tak: troszkę będzie nam ciasno z tyłu:baffled: 2 foteliki ale moja koleżanka jest drobniutka i chudziutka więc w nagrodę pojedzie z tyłu:rofl2: żartuje oczywiście:rofl2:
my chyba w tym roku tez bedziemy jechac w ciemno :-p;-)
 
reklama
Roksi nie przylatuje tylko do Pl lece tez w druga strone ;-) i musze jeszcze z lotniska pokonac jakies 200mil do domu :tak: ale spoko ;-) nie ukrywam nie jest latwo ;-):laugh2:
 
Do góry