reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Ludzie są okropni, szlag mnie trafia czasami :wściekła/y:. Niedawno też byłam w sklepie z Karolem, a że w sklepie ciasno, to wózek został na zewnątrz. Mały mi się wyrywał w kolejce, nikt oczywiście nas nie przepuścił, a jak mi upadła herbatka to nikt mi nawet nie podniósł. Jak wyszłam ze sklepu, to byłam cała spocona.

A najbardziej mnie rozwala jak jestem w sklepie z wózkiem i zmierzam właśnie do wyjścia, a ktoś właśnie wchodzi i zamyka elegancko za sobą drzwi. Albo wchodzi przede mną i też zamyka. Nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa :angry:.

Już myślałam, że tylko u nas tacy wredni ludzie. Niby sie już przyzwyczaiłam ale też mnie czasami siódme poty w tych sklepach zalewają i wtedy denerwuje się strasznie.:wściekła/y: A nie zawsze mogę liczyć na męża że wszystko kupi i muszę sama.
 
reklama
ja staram się nie zabierać ZOsi do sklepu gdzie nie ma wózków na zakupy, chyba bym jej nie dogoniła:-D
raz wchodzę do takiego małego sklepu (nie samoobsługowy) z Zosią na rękach i mówię, że poproszę pieczarki a babka do mnie: "tam są, proszę sobie nabrać":szok:no więc ja z dzieckiem na ręku nabieram:crazy:potem uciekła mi za ladę. Tak jak Wy cała mokra wyszłam:baffled:

a w marketach to standard, że nikt ni eprzepuści jak się dziecko niecierpliwi czy płacze; udają, że nie widzą:wściekła/y:
 
Dostaliśmy próbkę mleka Candia. To znaczy całą butelkę 0,5l. Ładnie pachnie jak na mleko modyfikowane. Spróbuję Karolowi podać w nocy z niekapka. Ciekawe czy w ogóle uda mi się go przekonać, żeby się napił.
 
Witam:tak:
moja maruda wstała o 6:angry: dostała mleko leżała ładnie przykryta i darła się:angry:
nie ma serca to moje dziecko:no: tak wcześnie rano:wściekła/y:

a wczoraj moja córcia chciała dostać się do szafki ale mój m przytrzymał i nie mogła otworzyć:-p wkurzyła się tak że położyła się na podłodze i wyła:szok::szok::szok: normalnie szok ale olaliśmy histerie i poszlismy do pokoju więc wstała uspokoiła się i przyszła do nas;-)
 
Witam :-) moja tez tak reaguje jak jej czegos nie wolno :sorry2: kladac sie na podloge i drac w nieboglosy :szok::szok: milego weekendu wszystkim zycze :tak:macie jakies konkretne plany??;-)
 
Witam
Mi się dzień zaczął okropnie. Naciągnęłam sobie jakieś ścięgno w szyi i nie mogę skręcić głową w prawo ani zgiąć do tyłu. Koszmar. Mam nadzieję, że szybko przejdzie bo czuję się jak inwalidka. :-(

Moja też wstała o 6 ale do 7 jak zwykle spała z nami. Ataki jej złości też czasami ignoruję bo wtedy przechodzą jak ręką odjął.
blueberry jak tam nowe mleko?
 
reklama
Do góry