reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

dziewczyny wielkie dzieki hii hihi poraz drugi:-)

tez zastanawiam sie czemu ta rodzinka tam sie zjawila skoro siedzieli zminami jak na pogrzebie i nie podeszli do zdjecia grupowego ani zlozyc zyczen
ale dowiedzialam sie wlasnie ze nawet ta cala reszt aktora nie przyszla nawet do kosciola to zjawili sie u m rodzicow na imprezce ,na ktorej nS NIE BYLO A TO NIBY NASZ IMPREZKA WESELNA BYLA
a dodam ze m rodzice tez sie do nas tylkami wypieli i zlozyli nam zyczenia i poszli na swoje patry

ja juz nei bede tego komentowac
a to co zrobili to pozostawiam ich sumieniom
moze kiedys sami wpadan na to jak sie zachowali chociaz watpie


oj dziwczynki malo mam czasu wpadam tylko na chwilke
chyba mi si esynus przeziebil bo kicha i z noska mu znowu mocniej leci
katarek ma odkoad pamietam ale czasmi mu si enasila
a moze to alergia na cos ???:crazy:
ale poprostu przeziebienie:-(
ide jutro do lekarza
tigger ja w pl wiec nie zazdroszcze
 
reklama
dzień dobry :-)

witam "stare' i nowe marcówki :tak:

jak mam czas to wpadam najczęście na fotki a tutaj juz mnie dawno nie bylo
poczytalam tylko, że Milenka juz jest po ślubie... tym co go już tak długo planowala

Milenko i mężu serdecznie Wam gratuluję i mam nadzieję, że ten dziwny kwas w rodzinie nie zamącił Waszej radości :-)

U nas z nowości, to to, że już nie karmię piersią od wczoraj
nowych pokarmów nie wprowadzalam
a synuś 2 tygodnie temu ważył 8 kg
w nocy dojada ok 5
potem budzi sie ok 7-8 pobuja sie troszke na bujawce - zje i kima z 2 - 3 godzinki :happy2:
jest mega spokojnym dzieckiem tak jak kiedyś i codziennie mam ochote mu coś odgryźć taki jest słodziak :-D pewnie jak każde dziecko dla swojej mamy :-)

kupilismy mu dzisiaj fotelik do karmienia ale mam zamiar go użyć za 2 lub 4 tygodnie


nie wiem co mam Wam tu jeszcze naskrobać...
pozdrawiam wszystkie marcówki ;-)
 
Dzień Dobry:-)
oj ta moja córka to jest smyk:rofl2: co chwilkę przewraca się na brzuch i krzyczy żeby ją odwórcić:rofl2: i tak od rana kursuje między kompem a pokojem córeczki
Agutku opowiedaj jak tam Tolcia w spacerówce:-) u mnie w sklepie ma być dostawa w tym tygodniu mam nadzieje że nasza przyjdzie bo jak nie to musimy czekać do końca miesiąca:szok: a moja córcia niedługo chyba zrobi dziurę na nózki w gondolce:szok:
 
Dzień Dobry:-)
oj ta moja córka to jest smyk:rofl2: co chwilkę przewraca się na brzuch i krzyczy żeby ją odwórcić:rofl2: i tak od rana kursuje między kompem a pokojem córeczki
Agutku opowiedaj jak tam Tolcia w spacerówce:-) u mnie w sklepie ma być dostawa w tym tygodniu mam nadzieje że nasza przyjdzie bo jak nie to musimy czekać do końca miesiąca:szok: a moja córcia niedługo chyba zrobi dziurę na nózki w gondolce:szok:


Gratulacje dla Natalii z okazji zdobycia nowej umiejętności :-)
A moja całkiem fajnie w tej spacerówce :tak: Tylko te pasy jak dla mnie mogłyby być troszkę mniejsze, bo tak blisko buźki są, ale córci chyba nie przeszkadzają, bo leży grzecznie i zwiedza sobie świat. Od razu taka dorosła się wydaje w tej spacerówce :-D
 
Dzień dobry Marcóweczkom.

My zaraz spadamy na zakupy, pogoda u mnie super się robi, a musze sobie kupić jakieś butki do latania i na chrzciny a nie mam autka bo u mechaniora więc dzisiaj na piechotkę bedziemy latac.
Agutek masz gdzieś wklejone zdjęcie swojej dzidzi w spacerówce?
 
A więc biorę dwa ciasta francuskie (piekę 2 placki). W garnku podgrzewam maliny lub inne owoce (około 1kg)- dodaje cukier do smaku oraz dwie galaretki w proszku. Zestawiam i studzę aż zgęstnieje. Potem przekładam tą masą francuskie placki i do lodówki.



Witajcie :-)

My dziś wybywamy do rodziców, będzie grillek, co prawda elektryczny, na balkonie, ale jedzonko z niego pyszne ;-):-)


Poproszę :-)
A więc biorę dwa ciasta francuskie (piekę 2 placki). W ranku podgrzewam maliny lub inne owoce (około 1kg)- dodaje cukier do smaku oraz dwie galaretki w proszku. Zestawiam i studzę aż zgęstnieje. Potem przekładam tą masą francuskie placki i do lodówki.

Gratuluję miloku!!!:-)
 
Cześć Marcóweczki


Ania dzięki za przepis, rozumiem że ciasto francuskie kupujesz gotowe ?

Dziś Wiktoria dała mi się wyspać do 8ej:szok: Byłam w szoku jak spojrzałam na zegarek. Od 11ej znowu śpi, mam nadzieję że trochę pośpi, bo była marudna (czyżby jeszcze się nie wyspała:confused:). Byłyśmy na spacerku rano, niestety Wiktoria płakała w wózku - nie chce już w nim leżeć, tylko siedzieć. Sadzacie swoje dzieciaczki w spacerówkach? Czytałam, że jeśli sama nie siedzi to nie powinno się tak robić. Jak siedzimy sobie np. przy stole to Wiktoria siedzi mi na kolanach i jest bardzo szczęśliwa. Ostatnio upodobała sobie gryzienie stołu:rofl2::yes:
 
Zapomniałabym. Dostałam nagrodę z Rossmanna, jednak nie 15 minimydełek:-D. Była tam pomadka ochronna, mini lakier do włosów, smycz do telefonu, mini zapalniczka, pilniczek do paznokci.
 
reklama
umówiłam się na dzisiaj z kosmetyczką na przekłucie uszu Niuni:-) ale jakoś od rana mam wątpliwosci:confused2: marwie się tym że moga jej się maziać no ale u starszego dziecka też mogą być takie problemy:zawstydzona/y:
 
Do góry