reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Brodawki w porządku.. Piersi opróżnione mnie bolą, są takie wrażliwe, jak przed okresem właśnie.. Pełne, z guzkami są zwykle rano, wtedy modlę się, żeby Piotrek szybko ssał :-D
Ja na początku miałam zapalenie na początku bolało mnie znośnie guzki mi się nie robiły pierś była miękka ale po kilku dniach zaczęło strasznie boleć i mimo tego bólu karmiłam to było straszne i rzeczywiście rozwunęło sie zapalenie przykładaj liście kapusty jak to początek to pomogą ajak nie to antybiotyk
 
hejka my po weselu już na nogach od 7 a wróciliśmy po23 Julitka spisała się na medal a co do noszenia po rękach nie było problemu bo jak ktoś ja wziął to włączała "syrenę":-D i tylko mama i tata mogli ją nosić jeśli tego chciała;
tańczyła i nawet ta głośna muzyka mocno jej nie przeszkadzała 2 karmienia były na leżąco w samochodzie a reszta na siedząco o dziwo bez grymasów:szok:
spała w wózeczku naprawdę jestem z niej zadowolona
Za to za Szymonkem trzeba było chodzić bo on nie chciał tańczyć na sali tylko na podwórku i zbierał kamienie i wrzucał w krzaczki, ale tu też jakiś wujek lub ciocia na niego spojrzeli a teraz też już w kaloszach biega po podwórku a my j Julcią tutaj
 
a u nas znowu najwyzszy stopien zagrozenia atakiem terrorystycznym:wściekła/y:w Londynie znowu bomby byly, w samym centrum, gdzie pracuje moj maz:eek:
i pogoda tez do niczego...:-(
 
witam dziewczynki:-)

Tiger :-:)-:)crazy::angry::wściekła/y:

Julia6 to naprawde mozesz byc zadowolona ze swoje niunki:tak: moja od rana marudzi:eek: glodna nie jest:no:tylko jej sie nudzi chyba:szok:bo jak do niej cos mowie albo sie wyglupiam to ona zadowolona:-D:-)
 
Dzień Dobry:-)
OGRMONE GRATULACJE DLA MILOKU:-)

u nas pogoda nawet nawet:tak:

dziewczyny w Angli wiem co przeżywacie z tymi bombami:-( jak byliśmy z mężem w podróży poślubnej w Egipcie dokładnie w Sharm El Shajke na półwyspie Synaj to 10km od naszego hotelu jakiś samochód wjechał do hotelu wysadzowny ładunkami:wściekła/y: wybuchły w sumie 3 bomby a my nic o tym nie wiedzieliśmy:szok: dopiero jak rodzina do nas dzwoniła to nam powiedzieli i w tv na jakiejs niemieckiej stacji coś było i tak bez znajomiści jezyka domyślaliśmy się o co chodzi:szok:
 
Dzień dobry :-)

My po spacerku (spacerówka zamontowna:tak:) i po obiadku. Teraz czas na relaks :-)

a u nas znowu najwyzszy stopien zagrozenia atakiem terrorystycznym:wściekła/y:w Londynie znowu bomby byly, w samym centrum, gdzie pracuje moj maz:eek:
i pogoda tez do niczego...:-(

Kurczę tigger nie zazdroszczę :eek: Oby to tylko bezpodstawne zagrożenie było i na tym się skończyło.
 
no coz, w takich czasach przyszlo nam zyc:-(troszke tylko czasami taki strach we mnie sie pojawia o meza - on pracuje w ochronie hotelu, ktory znajduje sie dokladnie przy jednej z tych ulic, ktore zamkneli dwa dni temu, kiedy znalezli te samochody, ktore mialy wybuchnac (troche chyba zamotalam:-p)

oj, przegapilam - miloku, gratulacje z okazji slubu (juz drugiego;-)):-)
 
moja niuńka już śpi sobie smacznie:-) dzisiaj była trochę nerwowa przez te zęby:angry: szkoda że dzieciaczki tak cierpią przez zęby:-(
 
reklama
miloku GRATULACJE:-)

My juz wróciliśmy od teściów, wzięłam sobie wasze rady do serca i podeszłam bardzo luzacko do całej imprezki i nawet było miło. Nie było noszenia na rękach,a nawet jak babcia ją wzięła to zaraz musiała mi ja oddać bo Wika wolała być u mamusi:)
 
Do góry