reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

witam wszystkie nowe Marcówki:-):-)

My wróciłyśmy z 6 godzinnego spacerku, oczywiście mleczko w trakcie było.
Pogoda ładna więc trzeba wykorzystać. Spadam robiś mleczko.
 
reklama
Mojemu dziecku coś się poprzestawiało....:eek:. Juz od jakiegoś czasu zasypiał ok. 21 a od 2 dni mu się na brykane w tym czasie zbiera..:angry:. Ale to pewnie dlatego, ze sporo w ciągu dnia śpi (przecież mu nie zabronię..) i potem gada, marudzi, chce się bawić do 23....:eek:
 
Miloku gratulacje!!!:happy:
Debiutantko pewnie masz racje. Dużo dzidzia śpi w dzień i nie chce sie jej spać o dziewiątej wieczór :-D. Moja raz też tak zrobiła, spała 2 godziny od 17 do 19 i potem fikała i rozmawiała^^ ze wszystkimi do 22 :szok:. potem zmęczyła sie, zażądała cyca i poszła spać:rofl2:

moja niunia wczoraj miała ciężką noc. z trudem zasnęła i obudziła sie z krzykiem już o 1. wzięłam ją do swojego łóżka i chyba 3 razy budziła mi sie w nocy popłakując. nie wiem może coś nie tak zjadłam:baffled::hmm:
poprzedniej nocy było cudownie. spała od 23 do 4.45:szok: normalnie zapomniałam że mam dziecko:happy2:
dzisiaj zasnęła już łatwiej, mam nadzieje że sie wczorajsza noc nie powtórzy:angry:
 
u nas czasami Natlka zasypia godzinę przed kąpielą:dull: a później jest problem z zaśnięciem:dull:
 
Dzień dobry :-)

Witam nową marcówkę :tak::-)

U nas dziś szaro-buro i leje, do tego chłodno się zrobiło.. Chyba z tej okazji Piotruś pospał do 8 :-) Ale za to ze spacerku dziś nici..
Chyba burza idzie - ciemne chmury i wietrzysko się rozwiało..


Piotruś ładnie usypia, nawet, jak mu się zdarzy usnąć przed kąpielą to po kąpieli dostaje cycusia, albo butlę i zasypia zwykle bez problemu :tak::-)
 
Dzien dobry:-)
u na raczej nie ma problemow z zasnieciem, nawet jak mala sobie utnie drzemke przed kapiela to potem idzie normalnie spac:tak:no i juz chyba permanentnie sie przestawila na 9-10 godzin snu bez przerwy:-)ale potem jest tak wyspana, ze harcuje i spiewa, a ze zwykle jest to 6 rano...
no i wczoraj wykapala sie pierwszy raz w duzej wannie z tatusiem - byla troche zdziwiona, ale chyba jej sie podobalo:-Dchcemy pojsc z nia niedlugo na basen, wiec przyzwyczajamy ja do "wiekszej wody":-)
 
Ja nie pozwalam jej spać na krótko przed kąpielą. Zabawiam ją wtedy i najwyżej robię trochę szybciej kąpiel jeśli jest śpiąca. Także wtedy nie ma problemu z zaśnięciem ;-)

Zresztą córcia ma w miarę regularne pory spania :tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny:-)
Wróciliśmy do domku z wesela i muszę się pochwalić;-), że tak się ubawiliśmy, że ho, ho.....
Maluszek przespał całe wesele i poprawiny:-D, oczywiście z przerywnikami na karmienie, nasza niania się spisała;-), mieliśmy czas dla siebie i na zabawę....

A teraz już w domku i góra:szok: rzeczy do prania.


;-)Miloku gratulacje:tak:
 
Do góry