reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

Roksi jak ja ci zazdroszczę takiego spania dziecka..Moja max. 3h raz na jakiś czas śpi. A tak pół godziny jedzenia i 1,5h później pobudka znowu na jedzonko :rolleyes:

My właśnie wróciliśmy ze spacerku, ale dzisiaj zimnica. Ja zmarzłam straszliwe, mam nadzieję, że Tola nie :happy:
 
reklama
Roksi jak ja ci zazdroszczę takiego spania dziecka..Moja max. 3h raz na jakiś czas śpi. A tak pół godziny jedzenia i 1,5h później pobudka znowu na jedzonko :rolleyes:

My właśnie wróciliśmy ze spacerku, ale dzisiaj zimnica. Ja zmarzłam straszliwe, mam nadzieję, że Tola nie :happy:
my dzisiaj byłyśmy na spacerku ponad 3 godziny pogoda super ale jutro zapowiadają zimno a my wybieramy się na pierwszą wizyte do pediatry:tak:

najfajniej mała śpi na spacerze pod warunkiem że jedziemy bo jak zatrzymujemy się to zaraz się budzi:baffled:

dzisiaj znów zaczął się cyrk z kupą bo troszkę zaniedbałam tą wodę przegotowaną więc mała stękała dałam jej wode a ona nie chciała pić:no: jak tylko wsypałam plantex to wypiła ze smakiem:wściekła/y: wyczytałam na składzie że plantex jest z glukozą:wściekła/y: i cwaniara wie co dobre ale jestem twarda plantex tylko w ekstremalnych sytuacjach:tak:
 
My z Laureczką też byłyśmy dzisiaj na spacerku - prawie godzine,:szok: aż mnie buty obtarły :-D. Malutka cały czas spała ale musiałam jej smoka wetknąć do buzi:eek: bo sie na początku strasznie denerwowała :baffled:

ja mam nocki cudowne. np wczoraj spała od 23 do 4 rano (w swoim łóżeczku - a to rzadkość :szok::tak:) potem obudziła sie o 6 i o 9 (już na dobre).
w nocy karmię ją jakieś 10 - 15 minut i śpi, w dzień cały czas chciałaby być przy cycku :szok:. tak więc uczę sie jak najwięcej rzeczy robić z małą zawieszoną na piersi bo nie miałabym czasu nawet na kolacje :eek::zawstydzona/y:

Ja tez jestem ciekawa jak tam z wagą mojej kruszynki. też sie boje że nie przybiera tak jak powinna, A JA NIE CHCE JEJ SZTUCZNIE DOKARMIAĆ !!! :no::-(
 
Witam się marcóweczki :-)

Jak dzisiejsza nocka? U nas jedna z lepszych - Tosinka obudziła się tylko raz po drugiej i potem o 6 i znowu zasnęla, choć widzę, że to nie jest głeboki sen.

Wiecie co, zauważyłam że niektóre ciuchy na 62 zaczynają być przymałe :baffled: Rękawy praktycznie wszystkie są za długie, ale na długość pajace są już na styk, nogi maksymalnie wypełniają ciuszki. Obawiam się, że za chwilę będą całkowicie za małe, bo stópki już się ledwo małej mieszczą :eek:

Justine śpisz w łóżku z Laurą?
 
Witam się i ja :-)

Agutek - i u nas noc spokojna - z jedną pobudką o 2.30 :-) Także mały spał ładnie od 22 do 2.30 a potem od 3.30 do 7 :happy:

dzisiaj znów zaczął się cyrk z kupą bo troszkę zaniedbałam tą wodę przegotowaną więc mała stękała dałam jej wode a ona nie chciała pić:no: jak tylko wsypałam plantex to wypiła ze smakiem:wściekła/y: wyczytałam na składzie że plantex jest z glukozą:wściekła/y: i cwaniara wie co dobre ale jestem twarda plantex tylko w ekstremalnych sytuacjach:tak:
Ja wczoraj podawałam wodę, ale mały dalej miał wzdęcia.. W nocy nie podawałam, a spał ładnie :rolleyes:
Dziś po jedzeniu chciałam mu znów dać tę wodę, ale nie chciał.. Nie to, żeby mu nie smakowało, ale był mocno najedzony i jak tylko smoczka wziął do buzi od razu miał odruch wymiotny :rolleyes: Teraz śpi bardzo czujnie i co chwilę stęka i puszcza bąki...
 
Witam się po ciężkiej nocy:-( nawet trudno mi przytoczyć godziny snu, czuwania czy płaczu:no:
Wczoraj poszłam z synkiem do pediatry i prosze bardzo, skończył 5 tygodni i wazy już - UWAGA - 5380 g:-) dorodny chłopczyk prawda?
Życzę aby Wasze maluszki też ładnie przybierały na wadze:tak:
Na szczepienie mamy się stawić po Świętach:tak:

Oluś śpi, powinnam umyć okno ale wybieram prasowanie - nie mam sił na okna:happy: pa
 
reklama
magdakap - współczuję ciężkiej nocy :-( U nas zwykle w dzień jest gorzej.. choć dziś nie mogę narzekać, odpukać..

kamilas - to pewnie różnie, ale słyszałam, że tak po 3 miesiącu życia coraz częściej dzieci przesypiają noc :-)
 
Do góry