reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

roksi - nam pediatra powiedziała, że nie ma pełnego odwodzenia w bioderkach i dała skierowanie do ortopedy, a że się trochę czeka, kazała póki co pieluszkować :tak: Mam nadzieję, że to nic poważnego :rolleyes:

U nas był pediatra tydzień temu, badał małą, ale o biodrach nic nie wspominał :baffled:
 
reklama
Agutek - widocznie wszystko jest dobrze :happy:

Jednak są wzdęcia... :-( Biedny przez sen stęka i popłakuje :-( :-(
 
malaga mam nadzieję, że jest ok :rolleyes: A Piotruś jest biedny, ciągle go te wzdęcia męczą :eek:

Dziewczyny jakiego rozmiaru pieluch używacie?
 
hej, ja tylko na chwilke, bo mala terrorystka nie pozwala mi na wiele;-):-Dje non stop, po 6 dniach zostala zwazona i przytyla 200 g:-)polozna powiedziala, ze jest zdrowa i silna i bedzie duuza dziewczynka, co widac po jej dlugich stopach:-)w tej chwili lamiemy sie w sprawie smoczka, ale jeszcze chyba troche wytrzymamy, bo Olivka od poczatku ssie pieknie i na szczescie na razie nic co jem jej nie szkodzi (odpukac;-):-D)
pozdrawiamy wszystkie marcoweczkii dzieciaczki:-)
moze nastepnym razem uda mi sie wreszcze wstawic suwaczek, bo cos mi nie wychodzi...:wściekła/y:
 
No i mam klejny problem.... Przed chwilą Mały ulał z krwią i nie była to krew z brodawki bo już mam zagojone. Czytam w necie i może to byc refluks....:(. Jutro idę do lekarza bo spać nie będę mogła :(. Ten mały przyrost wagi też do refluksa pasuje... ech....
 
Dziewczyny jakiego rozmiaru pieluch używacie?
Natalka od początku używa pampersów 2 od 3kg-6kg

No i mam klejny problem.... Przed chwilą Mały ulał z krwią i nie była to krew z brodawki bo już mam zagojone. Czytam w necie i może to byc refluks....:(. Jutro idę do lekarza bo spać nie będę mogła :(. Ten mały przyrost wagi też do refluksa pasuje... ech....
a co to jest? pierwszy raz o czymś takim słyszę:confused:
 
reklama
Do góry