reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Malaga, a moze to było po pierwszym a nie po trzecim....:confused:

Ratunku... ale człowiek jest głupi bo zamiast w dzien odsypiac to latam, sprzatam, czytam, gadam a potem w nocy nie czaje którą pierś podaje Młodemu, budzę męża i pytam: to lewa jest czy prawa? :-D
 
my dzisiaj pierewszy raz byłyśmy u pediatry waga 4260g :tak: czyli od wyjścia ze szpitala 750g ogólnie wszystko ok dostałysmy skierowanie do poradni preluksacyjnej zrobią Natalce usg bioderek zobaczymy jak tam nasza dysplazja:wściekła/y:
 
:tak: :-)


Ja nie wierzę - mój syn usnął spokojnie w łóżeczku :szok: Obudził się koło 10.30, pojadł, trochę postękał, potem go trochę ponosiłam na rękach i włożyłam do łóżeczka, a on szybciutko usnął :szok:


Mój tez dziś jakoś sporo śpi. Jadł o 10:30, potem kimnął, obudizł sie na chwilę, pomarudził, dostał cycka a po 10 minutach znów spał. Może to ta pogoda tak usypia..? U nas jest szaro-buro a rano padał śnieg :szok: .

Kamilas chyba Ci nieźle synuś dał popalić w nocy....

Po moim wczorajszym , kolejnym już, dołku związanym z małą waga Mateusza zdecydowaliśmy się kupić wagę do ważenia niemowlaków ale dzis się okazało, że możemy ją pożyczyć od kogoś z pracy męża. Teraz będę mogła częściej monitorować zmiany...o ile takowe będą...:-(
 
roksi - my mamy skierowanie do ortopedy, a póki co pieluszkujemy małego.. Pewnie nam też każą usg zrobić :confused:

debiutantko - też pomyślałam, że to ta pogoda tak działa :happy: U nas też szaro - buro i pada deszcz...
 
A z drugiej strony pogoda pogodą, ale gdyby mial wzdęcia to by chyba nie usypiał tak spokojnie :confused: No nic, okaże się wkrótce..
 
Ratunku... ale człowiek jest głupi bo zamiast w dzien odsypiac to latam, sprzatam, czytam, gadam a potem w nocy nie czaje którą pierś podaje Młodemu, budzę męża i pytam: to lewa jest czy prawa? :-D

Też tak mam, że jak mała śpi to ja głupia nie :baffled:
Dopiero jak mąż wraca z pracy i się nią zajmie to najwyżej pójdę się zdrzemnąć.

Agutek - właściwie spałam od 5.00 do 6.30


Współczuję :eek: Dał ci popalić Borysek dzisiaj :baffled:

my dzisiaj pierewszy raz byłyśmy u pediatry waga 4260g :tak: czyli od wyjścia ze szpitala 750g ogólnie wszystko ok dostałysmy skierowanie do poradni preluksacyjnej zrobią Natalce usg bioderek zobaczymy jak tam nasza dysplazja:wściekła/y:

Super, że Natalka przybrała.:tak:
My za tydzień pójdziemy. Mam nadzieję, że też przytyła troszkę ;-)

U nas też szaro - buro i pada deszcz...

U nas słonecznie, chociaż chłodniej niż ostatnie kilka dni.
Wczoraj za to było pochmurno i lodowato. Szczególnie pod wieczór.
 
roksi - my mamy skierowanie do ortopedy, a póki co pieluszkujemy małego.. Pewnie nam też każą usg zrobić :confused: quote]
dużo osób pielu****e dzieciaczki nawet jak nie ma takiej potrzeby ale lepiej dmuchać na zimne:tak: bo u znajomych wada pokazała się w 3miesiącu i zuzia leżała do roku w specjalnych majtkach i tylko bida sufit oglądała:-(
 
reklama
roksi - nam pediatra powiedziała, że nie ma pełnego odwodzenia w bioderkach i dała skierowanie do ortopedy, a że się trochę czeka, kazała póki co pieluszkować :tak: Mam nadzieję, że to nic poważnego :rolleyes:
 
Do góry