reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
hej!

widzę, że nic nie poradziłyście mi w sprawie płaczliwych nocek:-( nie chce jeść, pić, płacze chwilę i tylka ja mogę ją utulić:-(

Kolejny kaprys Zosi - nie będzie piła mleka z niczego:szok:- zjada podane łyżeczką:confused:

dla mnie dzisiejsze święto to Zesłanie Ducha Świętego i nie ma nic wspólnego z pogaństwem;-)dlatego nie pojechaliśy dziś do Krakowa - dzwoniłam do GK i zamknięte

agutek - aleś bojąca;-)na dłuższe wycieczki Zosię wozi mój mąż a jak jesteśmy sama to ja jadę:tak:wiadomo, że nigdy wszystkiego nie przewidzę i coś może się stać ale jak prowadzę wózek to też może ktoś w nas wjechać, nie?

blueberry - i jak nie zjadł obiadu to dałaś dopiero następny posiłek zgodnie z planem czy coś wcześniej?
 
Jasna cholera! Tydzień temu nie oglądałam serialu i obejrzałam sobie w poniedziałek odcinek w internecie. A teraz się okazało, że to był dzisiejszy odcinek, a nie poprzedni :angry:.

Madzik, zjadł kilka łyżek obiadu, a resztę mu zaproponowałam po spacerze, ale nie ruszył, więc schowałam do lodówki na jutro. Jak jedliśmy obiad, to dostał trochę ciasta z pizzy. Po drzemce dałam deserek, ale nie chciał nawet spróbować. Dałam więc mleko i wypił trochę (może 80ml). No a potem już kolacja.

Ze spaniem w nocy to nie wiem jak ci pomóc, bo sama mam z tym problem. U nas mleko pomaga zazwyczaj :baffled:.
 
cholercia...zapomnialam na noc wylaczyc kompa...przychodze patrze a on wlaczony i to na bb :-D

madzikm a moze zabki ida?
blueberry bo oni umieszczaja w necie zaraz po premierze odcinka w tv juz nastepny :-D
 
Dzień dobry :-)

blueberry bo oni umieszczaja w necie zaraz po premierze odcinka w tv juz nastepny :-D
No właśnie. Ale przeczytałam początek streszczenia poprzedniego odcinka i wydawało mi się, że już go oglądałam :-). A jednak nie :-D. No ale skoro się nie zorientowałam... to chyba niewiele mnie ominęło :-D:-D:-D. Tylko zepsułam sobie wczorajszy seans ;-).
 
Dzień dobry

Moja niuńka znowu wylądowała u nas w łóżku i spała z nami bo budziła sie co jakiś czas i płakała. Popsuło się jej to ładne spanie. :baffled:
Idziemy na spacerek.
Miłego dnia.
 
Hej :-) ja dzisiaj jestem wkur...:baffled: spac mi sie chce i wogole :baffled: pogoda do bani :crazy: ide pobawic sie z niunka troszke moze mi sie humorek poprawi :sorry2: a i jeszcze dzisiaj na 14ta na szczepienie z Malenka :oo: wiec pewnie bedzie marudna :frown: poprostu suuuper :sorry2:
 
Witam!

sandi - przesyłam trochę słońca bo u nas cudownie:happy:

agutek - Zosia ma 7 zębów i nigdy nie ryczała z tgeo powodu, no ale kto wie:confused:

Dziś pospała do 7.30 z jedną skundową pobudką, utuliłam i zaraz spanko. Jesteśmy więc wyspane! (teraz już na pierwszej drzemce).

Muszę chyba zrobić tak jak agutek - czyli odpuścić mleko na jakiś czas całkiem. Rano przecież musi być głodna a nie chce w ogóle z butelki ani z kubka. Zjadła 100 ml łyżeczką i śniadanie ze mną - parówka:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
a moja odziwo wypila dzisiaj rano mleczko :tak: tylko cos sobie zazyczyla zeby mamusia trzymala butelke :sorry2: no ale co mi tam :-p wazne ,ze wypila :-)
 
Do góry