reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

My też mieliśmy aktywny dzień :tak:. Rano synek był na spacerze z tatą, po obiadku na rowerze, a o 17:00 poszłam z nim na pole i łaziliśmy 2 godziny. Byliśmy na łące (synek się wyszalał na trawce) i na placu zabaw. W piaskownicy Karolek się ładnie bawił cudzą łopatką :-D. Nie chciał wracać do domu :szok:. A jak szybko usnął wieczorem :-).

blueberry - to się obie mobilizujmy by paszport wyrobić:tak:
Teraz sa kolejki, bo wakacje się zbliżają. A najgorsze jest to, że tam muszą iść wszyscy - rodzice i dziecko. Ale trzeba się za to zabrać, bo długo się teraz czeka podobno.

Które dzieci śpią jeszcze dwa razy? myślę by przestawić córcię na jedną drzemkę od około 12 do 15 (mam nadzieję,że 3 h pośpi:sorry2:)teraz o 11 śpi godzinę/półtorej i drugie tyle o 16 - dotychczas.
Mój śpi 2 razy :tak:.
 
reklama
madzikim ja juz nie pamietam kiedy malenka spala w dzien dwa razy :no: jakos chyba do 10-11 miesiaca :tak: teraz ma tylko jedna dzemke ,ale roznie to bywa nieraz pospi godzinke tylko :baffled: a najwiecej dwie :tak::sorry2:
 
moja córcia do południa spała może z 40 minut bo na górze wiercili:baffled: zasnęła w foteliku na rowerze więc przełożyłam ją do wózka i spała godzinę, wstała o 17:baffled: i teraz nie chce spać tylko drze się w łóżeczku:crazy: już przyniosłam ją do salonu po 15 minutach wycia:sorry2: pobawiła sie troszkę ale tak się rozkręciła że chciała w pajacu po całym domu:baffled: więc ją wzięłam na ręce i jeszcze nie zrobiłam kroku a moja córcia juz się darła jak szalona bo wiedziała że chce ja zanieść do pokoju:szok:
słyszę że już pada z sił więc zasypia:tak: ale po jakiej walce:angry:
 
Mój Wojtek też od dłuższego już czasu ma tylko jedną drzemkę, chyba od 6 miesiąca gdzieś. Zasypia ok 11 i śpi zazwyczaj 1, 5-,2,5 godzin. Na dwie drzemki szans nie ma.
Wczoraj na spacerkach byliśmy chyba z 6 godzin. Najpierw teściowa, potem na grillu, a po 17 do kolacji znowu ja poszłam. Zasnął szybciutko.

Dziewczyny a jakiego używacie kremu z filtrem? Mamy mustelę ale ona się tragicznie rozsmarowuje. No i poza tym ma filr 50 a to chyba już lekka przesada. Teraz kupiłam klorane. Ale może znacie coś dla alergików?

A przez to że wreszcie wiosna przyszło, ciepło się zrobiło i świeci słońce to mam wrażenie , że mniej zmęczona i śpiąca jestem na okrągło. Żyć się chce:))
 
hej
u nas wczoraj upał był...w aucie to była masakra a mała teraz katar ma :angry:
w długim rękawku za gorąco, nawet w krótkim upociła mi się strasznie a potem wyciąganie z auta i pewnie ją przewiało :dry:

no i się wkurzyłam...nie wiedziałam, że dziś jakieś święto :no:
pojechałam na zakupy a w całym mieście sklepy pozamykane :szok:
a my na obiad nic nie mamy :-(
właśnie rozmrażam chleb :dry:
 
Witam:-)
popspałyśmy prawie do 8:30:szok:
Agutku jakie święto nic nie wiem:sorry2: Boże Ciało jest dopiero 22 maja:tak:
 
ja też nie wiedziałam :szok:
sprawdzam w necie a to zielone świątki i napisane było, że właśnie wszyscy o tym zapominają i handlowcom zwrócili uwagę by na pewno dali pracownikom dziś wolne, bo inaczej kara...no i proszę nie mam jedzenia dzięki nim :-p
 
Dzień dobry

Myślałam, że w zielone świątki sklepy są czynne. Też jestem bez chleba :szok: ale mam mleko i naleśniki usmażę.
Wczoraj też jeździliśmy samochodem i też trochę nas przypiekło. Kupiliśmy przy okazji osłonę na okno dla Madzi i wózek - parasolkę Coneco. Jest lekki i w miarę tani. I tak jak myślałam długo w nim nie posiedziała. Kilka kroków od domu i już wysiadka. :baffled:
 
Dzień dobry :-).

My nie mamy na dziś żadnych planów i to jest właśnie piękne :-D

Zielone Świątki to chyba jakieś pogańskie święto? Pierwsze słyszę, żeby miało być wolne w związku z tym... Ale u nas zawsze jest sklep czynny :-).

Właśnie jem śniadanie - ciasta z wesela :-D
 
reklama
no to smacznego Blueberry, fajne śniadanie :-D
u nas tez prawie wszystko pozamykane :crazy:
Zielone Świątki to polska ludowa nazwa święta majowego, według wielu badaczy pierwotnie związanego z przedchrześcijańskimi obchodami święta wiosny (z siłą drzew, zielonych gałęzi i wszelkiej płodności)[1], a obecnie potoczna kościelnego Zesłania Ducha Świętego.
to znalazłam na Wikipedii, czyli miałaś troche racji mówiąc że to pogańskie święto :-D

Laura raz śpi dwa razy w ciągu dnia (od 10 - 12.30 i od 16 - 17) a czasami (zwykle jak za pierwszym razem za późno uśnie) tylko raz i nie daje sie wtedy położyć drugi raz w łóżeczku:no:
Sandi mało ta Twoja maluda śpi w dzień:tak:, ale za to w nocy masz pewnie spokój
ja jeszcze do końca zdrowa nie jestem ale dzisiaj chyba na działke pojade (na miasto nie wychodze bo znając mojego pecha od razu ktoś z pracy by mnie zobaczył):-D
 
Do góry