reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Słuchajcie, moje dziecko łysieje :-D:-D:-D. Ma dużo mniej włosów niż jak się urodził, a z tyłu i po bokach ma wytarte łysinki :-).

Moja z tyłu też wytarta jest :-D
Za to na pozostałej części głowy włoski jej się troszkę wzmocniły, ma ich więcej :tak:

Zapomniałam dodać, że Karol ma owłosione uszka :-). Jak trol :-D. I one wcale nie chcą wyłysieć.

Moja mała też ma taki meszek na uszkach :-) Pani trollowa :-p:laugh2:
 
Ciekawa jestem jak Karolek będzie wyglądał jak będzie miał np 3 latka. Jaki będzie miał kolor oczu - na razie ma prawie czarne i włosów. Jest podobny do mnie, a ja miałam w dzieciństwie jasne włoski, on ma na razie ciemne.

Dzisiaj chyba jest gorąco, zastanawiam się czy nie ubrać małego w bodziaka z któtkim rękawem. Przesadzam, jak myślicie?
 
:-)Nam zostaje tylko balkon:-)

Wika ma niebieskie oczka i też ma meszek na uszkach. Ciekawe kiedy się wytrą te włoski, bo smiesznie wygląda z takimi zarośniętymi uszami.:-D:-D:-D
 
Olivka tez ma wloski na uszach:-)a wylysiala na czole jakis czas temu, ale zauwazylam, ze juz jej tam nowe wloski zaczynaja wyrastac:-)

a my dzisiaj na pierwsze szczepienie idziemy:-(przeciwko gruzlicy - wydawalo mi sie, ze tutaj nie robia, a jednak robia:-)
a niewyspane jestesmy okropnie, bo cos malenstwo kupki nie moglo w nocy zrobic i sie strasznie meczylo:-(teraz zasnela znowu,wiec ja chyba tez sie ide na troche polozyc, bo nie wyrobie do wieczora;-)
 
My na krótki rękawek czekamy do czerwca ;-)
Ale chciałam spytac czy tą czapę na głowę cały czas zakładacie?
 
ja cienka czapeczke caly czas zakladam, ale u nas wiatry, deszcze i pogoda ogolnie jesienna teraz:-)
 
reklama
Do góry