reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

My mamy karuzelę z Fisher Price i jesteśmy zadowoleni.
Dostaliśmy w prezencie taką zwyczajną nakręcaną i po pierwszym dniu ją ściągnęliśmy, bo pozytywka była tak głośna, że głowa od niej bolała, mała jak ją usłyszała pierwszy raz to się rozpłakała, na pewno nie nadaje się tak głośna do usypiania, a do tego co minutę trzeba było podchodzić i nakręcać, co wydawało też taki głośny dźwięk - makabra :eek:
Ta z Fisher Price ma chyba 5 melodyjek, dźwięki natury, gra bodajże 5 minut, no i co najważniejsze ma pilota, więc nie muszę podchodzić i włączać czy wyłączać :-p
No i samo wykonanie jest o niebo lepsze :tak:
Maskotki z tamtej karuzelki i pozytywkę wykorzystaliśmy do zabaw dziennych na macie :happy:
no właśnie my też mamy tą karuzele ale Natalka woli to mocowanie do łóżeczka:-D ale karuzela jest super szkoda tylko że tak szybko wcina baterie:baffled: acha nasza można uruchomić pilotem do tv:laugh2: czasmi jak zapomnimy ją wyłączyć całkowicie i włączymy tv to się uruchamia:laugh2:
 
reklama
kasia a jaką dawkę wam kazała podawać?
Bo nam kazał lekarz podawać 2,5ml przed każdym posiłkiem.
A na ulotce jest jak byk napisane, że niemowlętom 2-3 razy dziennie należy podawać :dry:
 
no właśnie my też mamy tą karuzele ale Natalka woli to mocowanie do łóżeczka:-D ale karuzela jest super szkoda tylko że tak szybko wcina baterie:baffled: acha nasza można uruchomić pilotem do tv:laugh2: czasmi jak zapomnimy ją wyłączyć całkowicie i włączymy tv to się uruchamia:laugh2:

roksi właśnie dlatego ja kupiłam akumulatorki i ładowarkę :-p
 
kasia a jaką dawkę wam kazała podawać?
Bo nam kazał lekarz podawać 2,5ml przed każdym posiłkiem.
A na ulotce jest jak byk napisane, że niemowlętom 2-3 razy dziennie należy podawać :dry:
2ml 2 razy dziennie, ale dajemy jej 2,5 ml tak jak na ulotce ni i jeszcze raz dziennie dostaje Lakcid a 3 razy dziennie Espumisan. Dużo tego nam przepisała, ale może jej pomoże. A w razie gdyby to wszystko zawiodło to czopki mamy jeszcze.:eek::eek:
 
uciekam moje drogie koleżanki:-) muszę się szkować bo idziemy na komunie:-) naszczęście pogoda dopisała i świeci piękne słoneczko:-)
 
roksi baw sie dobrze :-)

my po następnym karmieniu na spacer idziemy.
mam nadzieję, że dzisiaj mi łapsko nie spuchnie :-D
 
My mamy chyba taką samą karuzelkę z Fishera - taką z misiami. I też się włącza czasem pilotem od TV :-). Może faktycznie te zabawki są warte swojej ceny, po prostu nie mam porównania ;-).
 
Roksi kup akumulatorki i ładowarke - będzie taniej ;-)
a potem przyda się do innych rzeczy - zabawek na baterie :tak::-)
 
reklama
my mamy mate ale nei wiem jakiej firmy taka z kubusiem puchatkiem
karuzelke fishera
bujaka tez fishera

i jakies kolorowe stojaki z zabawka i mase innych wiszacych i piszczacych zwierzakow ,ale zadna zabawka dzisiaj nei dziala na Tristana na dluzej niz 5 minut

jejku jaki on strasznie marudny jest
pluje si etak strasznie ze juz mu drugis liniak zmieniam
niech sie juz ta pogoda zmieni bo ja zwarjije z takim maruda:tak:
 
Do góry