reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
Dzień dobry :-)

Mam pytanie - czym myjecie dzieciom ząbki?? :confused: Tylko szczoteczką, czy jakąś pastą?? :sorry2:
Ja myję na razie szczoteczką i samą wodą. Karolek jak widzi szczoteczkę, to od razu rozdziawia buzię, ale niestety po chwili zaczyna mi wyrywać szczotkę z ręki. Chce sam :-D.

Co do zasypiania, to u nas ostatnio też dłużej to trwa, już pisałam o tym. Ale raczej nie dłużej niż 40 minut. Wczoraj mnie tak mały łobuz rozśmieszył jakąś miną, że potem co na niego popatrzyłam, to nie mogłam opanować śmiechu. Więc zamiast zasypiać, to się chichraliśmy oboje :-D. Za to nocki w miarę spokojne są ostatnio :tak:.
 
reklama
Do góry