reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

blueberry nie zazdroszczę pogody, najgorsze są oblodzone drogi. U Nas na szczęscie narazie spokój, wczoraj tylko była mgła i szron, ale dziś znów jesień.

Tak było wczoraj

pięknie....to masz gdzie z dzidzia na spacerki chodzić, w jakiej części Polski mieszkasz? U nas tylko bloki i zanieczyszone powietrze:(
 
reklama
A cena "korzytna" dwupokojowe za 1400 zł plus opłaty :szok::szok::szok:. Myslałam, że za taką kasę to już bedzie czysciutkie i piękne mieszkanko. Mamy nie cały miesiąc na znalezienie czegoś fajnego za normalną cenę, ale widzę że bedzie bardzo cięzko.
Straszna cena. My wynajmowaliśmy kilka lat temu bardzo ładne mieszkano na Lea pomiędzy Kijowską i Galla (w takim dość charakterystycznym wieżowcu, w którym jest sklep Albert), co prawda 1 pokój, ale w sumie 37 m2 i płaciliśmy wtedy 400 zł odstępnego. Niesamowicie ceny poszły w górę :szok:.
 
:-)Dziewczyny JEST, JEST PIERWSZY ZĄB -chura!!!! Co prawda sam czubeczek, ale jest i dzwoni szalony:-D. To jak to jest, jak mama znajdzie pierwsza ząbka to tatuś kupuje sukiennkę??


Gratulujemy zabka:tak::tak::tak:, a o sukience tez słyszałam:-), chociaż ja nie dostałam:no:, bo mąż był za granicą i przywiózł mi biżuterię: naszyjnik i kolczyki, udało mu się bo i tak by mi kupił:-p, a tak to było za ząbki, bo u nas od razu dwa sie pokazały:-D
 
ja mieszkam w samym centrum miasta:tak: mam kolo siebie skwerek z fontanną i placem zabaw i bardzo blisko mam do parku przy Jasnej Górze:tak: a jak chce więcej spokoju to uciekamy do mamy i obijamy się w ogrodzie:tak:

ale jestem padnięta po pracy:zawstydzona/y::-(
 
Witajcie :-)


Dołączam do zyczeń :-)

Też oglądam You Can Dance - stawiam na Glebę :-D

Mam pytanie - czym myjecie dzieciom ząbki?? :confused: Tylko szczoteczką, czy jakąś pastą?? :sorry2:

ja myje samą szczoteczką, na razie mamy 4 ząbki, ale martwię się, bo Zoisa nie chce otworzyć buzi i płacze, takie poząl się Boże to mycie;-)a chciałam żeby miała ładne ząbki

padam już na pysk , do jutra
 
reklama
moja mała ma narazie jednego ząbka i jeszcze nie wyszedł cały:no: narazie po butelce przecieram małej ząbka i dziąsełka pieluszką:tak: szczególnie po nocnym jedzeniu i porannej kaszce na gęsto:tak: kaszki straszni obklejaja ząbki:baffled:
 
Do góry