reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

U mmnier rodzinka i urwanie glowy
tesciowa i rozwydrzona siostra meza

My nadal na jedynkach ale jak sie tylko paka skonczy przejde na 2
juz raz przeszlam ale caly dzien zmieniala pieluszke razem z ciuszkami bo siural sobie po plecacvh
babeczka mi podpowiedziala ze ta pieluszki to jeszcze za duze na taka mala pupcie


Miloku nie przejmuj się rodziną, ja to dopiero mam bratową, szkoda gadać. Trzeba by było oddzielny wątek założyć, żeby opisać co robi, żeby nam życie "umilić":wściekła/y:

Jeśłi chodzi o przyjemniejsze sprawy - pieluszki zużyte:-D - to ja używam Pampersów 2. Zastanawiam się, żeby zrobić sobie zapas w Realu, ale nie wiem ile i jakich. Kto to może wiedzieć.
 
reklama
Ewa0381 u Mateusza na szczęście nic sie nie zrobiło na rączce, ma tylko takie zaczerwienienie.

Izadrzew no to faktycznie "zaszalałaś" u dentysty ;-) , to normalne ceny usług dentystycznych :szok: ??


Jeszcze mi się coś na temat szczepionek przypomniało bo niedawno sama na ten temat poruszałam. Otóz dziś poszłam spytać do apteki czy muszę wcześniej zamówić tę szczepionkę czy mają "na stanie" (receptę już mam) i spytałam o cenę...... Pisałyście, ze w Waszych punktach szczepień kosztują ok. 110- 120zł a mnie w aptece podali cenę.... 188zł :szok: !! Może te szczepionki skojarzone są produkowane przez rózne firmy i stąd tez rózne ceny...? Ja mam Infanrix hexa to jest zdaje się 6 w 1.
 
Miloku nie przejmuj się rodziną, ja to dopiero mam bratową, szkoda gadać. Trzeba by było oddzielny wątek założyć, żeby opisać co robi, żeby nam życie "umilić":wściekła/y:
:laugh2: :laugh2: skąd ja to znam:dry: grunt to rodzina

Ewa0381 u Mateusza na szczęście nic sie nie zrobiło na rączce, ma tylko takie zaczerwienienie.
u nas jest zaczerwienienie i taki jakby wypukły syfek:-( położna powiedziała że jak coś się zacznie sączyć z tej szczepionki to nie można jej moczyć ta szczepionka goi się do 3 miesiąca:szok:
 
dziewczyny jak oni wszyscy pojada to ja sobienei dam rady
synek juz tak sie do rak przyzwyczil ze szok
juz i tak im ni epozwalam nosic go i bujac
ale niestety synek sie domaga/

czy mozna jeszcze dziecka tego oduczyc
tylko czy jest sens jak ja za miesiac do polski jade az na miesiac i znowu beda go nosic



tesciwa ledwoweszka tu zaczelka mu sciagac spodenki
bo on nie moze w spodenka spac , tylko w pajacu
no spoko w pajacu spi w nocy a w dzien zakladamy spodenki
przy kompieli do mnie: co ty mu robisz ?czemu buzi nie myjesz mu przegotowana woda?
czemu on nie spi pod koldra?czemu ty go tak letnio ubierasz?czemu go tak przegrzewasz?
on taki biedny ropieje mu oko mama nie dbala!!1 i mozna wymieniac i wymieniac
ja jej ciagle dogryzam a raczej odzywam sie tak samo jak ona to mowi do mnie :jaka ty opryskliwa jestes!


ale jeszcze pare dni i pojedzie sobie
dam rade . niestety musze dac rade!!!
 
Ojojoj Miloku to masz przechlapane z taką upierdliwą i wszechwiedzącą teściową. A z tym noszeniem na rękach to obawiam się, że mój Mały też się do tego przyzwyczaił... Teraz to jeszcze nie taki problem ale za parę miesięcy jak urośnie (mam nadzieję, że w końcu zacznie nabierać ciałka) to będziemy cierpieć i narzekac na kręgosłup.
 
Ojojoj Miloku to masz przechlapane z taką upierdliwą i wszechwiedzącą teściową. A z tym noszeniem na rękach to obawiam się, że mój Mały też się do tego przyzwyczaił... Teraz to jeszcze nie taki problem ale za parę miesięcy jak urośnie (mam nadzieję, że w końcu zacznie nabierać ciałka) to będziemy cierpieć i narzekac na kręgosłup.
Natalka na rękach naszczęście sie nie domaga ale jestem tak leniwa:wściekła/y: że nie chce mi się jej w nocy przenosić do łóżeczka i śpi cała noc z nami
 
Miloku!!! Ty mnie nawet nie strasz, bo moja tesciowa sie zbliza wielkimi krokami...... w nastepny piatek juz ma tu byc! Boze! ja tez nie wytrzymam... ona nawet nie umie gotowac:( wiec co za pozytek z niej bedzie????????????????????????
Debiutantko- ja tez juz nic nie rozumiem, ale jak dzwonilam dzis do swojej dentystki w Pl i powiedzilam jej ile dzis zapalcilam to stwierdzila, ze chyba tez sie spakuje i wyjedzie.... Za ta kase ona by mi cala szczeke zrobila i dodala zlotego kla gratis!
Dziewczyny- jak to jest z tymi szczepionkami 6w1? bo jak powiedzilam mojej poloznej tu o czyms takim to sie zdziwila i stwierdzila, ze nigdy o tym nie slyszala.... z reszta moja male nie miala jeszcze zadnego szczepienia, tylko dostala po ur vit. K a 1sza szczepionke dostanie za 4.5 tyg, nastepna w 3cim mcu i w 4tym kolejna.... w 12stym itd
Moze bym kupila ta szczepionke w Pl i ja zrobila tu? no tak, ale jak? sama jej nie zrobie tego.... jakby ktoras miala podobny problem i jakos go rozwiazala to prosze o rade.
AAAAA, no i mam jeszcze jedno pytanie... z innej beczki, jak ja moge sobie dodac zdjecie mojej malutkiej, by bylo je widac np u dolu mego nicka??????????????????????????? bo to wazne, tez bym chciala miec ja kolo siebie:) dziekuje za odp.... pozdrawiam serdecznie iza
 
Natalka na rękach naszczęście sie nie domaga ale jestem tak leniwa:wściekła/y: że nie chce mi się jej w nocy przenosić do łóżeczka i śpi cała noc z nami

no ja mam to samo :eek:

z Pariską byłam bardzo konsekwentna... a teraz.... :baffled::no:
Maddox chyba raz spał w swoim łóżeczku :szok:

i zasypia na mojej klacie :szok:

o matko ! rozpuszczam dzieciaka
 
reklama
Czesc mamuski marcowe ja mialam byc w waszym gronie alemoj maluszek postanowil inaczej i wyszedl na swiat 1.04.07 o godz 1.33 w nocy :) pozdrawiam bardzo serdecznie

hej aguś


jak to miałaś być ?
jeśli masz ochotę to zostań, nie wszystkie marcówki rodziły w marcu :tak:

gratuluję dzidziusia :-)




ewa
tutaj masz instrukcje wstawiania zdjęć
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-zdjecie-pomozcie-484/
a tutaj jest lin do wstawiania suwaczków - ale w ten sam sposób wstawia się zdjęcia
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/

a szczepionki z polski mi w UK nie chcieli zrobić
to jest prawnie zabronione
oni muszą znać sposób przechowywania szczepionki i miejsce pochodzenia

ale ja kupiłam tą szczepionkę całkiem niepotrzebnie
oni tu dają takie same ZA FREE

a Twoja kruszyna nie miała robionego szczepienia po urodzeniu ????
nie dali Tobie kalendarza szczepień ???
 
Do góry