reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

My też używamy dwojek :tak:
Ostatnio położna stwierdziła jednak, że one sa za małe i mam większe kupić.
Jak za małe? :baffled: :eek: :dry:

Dziwne :nerd:
my chyba też przejdziemy na większe jak tylko zużyjemy tą paczkę która nam została :tak: z tym że Natalka jest chuda a długa i nie wiem czy 3 (4-9kg) nie będą za duże:confused: no ale mała juz przekroczyła 4kg
 
reklama
roksi też sie tego obawiam, że właśnie 3 będą jeszcze za duże, ale może nie ma między nimi tak wielkiej różnicy?
Położna stwierdziła, że maluch musi mieć w pieluszcze więcej luzu i te są za małe, aczkolwiek wydało mi się to troszkę dziwne...może się nie znam ;-)
 
Witajcie

My juz po wizycie u lekarza. Podobno na tym etapie zycia nie można jeszcze określić czy dziecko ma refluks czy nie a krew w ulanym pokarmie to najprawdopodobniej jednak była moja ale mam obserwować co sie dalej będzie działo.


A z innych spraw. Dziś wpadła mi w rękę ulotka Reala i zobaczyłam, ze mają promocje na jumbopaki Pampersów, niezależnie od rozmiaru 39,95 zł a normalnie prawie 10 zł więcej więc chyba warto. Ja na razie mam zapas więc nie kupuję ale może któraś z Was jest zainteresowana to informuję. Aha ta promocja to od dziś do 12 kwietnia.
 
A ja nigdzie nie mam Reala w pobliżu :wściekła/y:

debiutantko - trzymam kciuki, żeby maluszek jednak nie miał tego refluksa :tak:
 
:-) o kurcze spadłyśmy na dół jesteśmy teraz "dzieci urodzone w marcu 2007" aż przez pomyłkę zajrzałam do kwietniówek:laugh2:
 
Czesc mamuski marcowe ja mialam byc w waszym gronie alemoj maluszek postanowil inaczej i wyszedl na swiat 1.04.07 o godz 1.33 w nocy :) pozdrawiam bardzo serdecznie
 
hej dziewczyny!!!!!!!!


w koncu polaczyli mi internet, wiec moge cos napisac....
Bylam dzis u dentysty, kanalowe....:( we wtorek zatrul mi zeba a dzis zrobil, bolalo jak cholera i co ciekawe zaplacilam za to 100L kurde nie mialam nigdy tak drogo zrobionego zeba, podobno kobiety po ciazy maja uslugi lekarskie za darmo, a tu masz babo placek, wkurzylam sie....
widze, ze tez macie problemy z ulewaniem.... u mnie ta sama impeza, plus krzyki po nocach, bo napady kolki sa na topie i nawet kropelki przeciwko kolkom nic nie daja.... czasami mi sie chce plackac razem z mala....:(
debiutantko, mam nadzieje, ze bedzie dobrze....
koncze, bo mnie zab zaczyna znowu bolec................................ zaraz sie wsciekne!
 
U mmnier rodzinka i urwanie glowy
tesciowa i rozwydrzona siostra meza

My nadal na jedynkach ale jak sie tylko paka skonczy przejde na 2
juz raz przeszlam ale caly dzien zmieniala pieluszke razem z ciuszkami bo siural sobie po plecacvh
babeczka mi podpowiedziala ze ta pieluszki to jeszcze za duze na taka mala pupcie
 
reklama
Jak wygląda u waszych dzieciaczków odczyn poszczepienny na lewej rączce? Wiktorii zrobił się wrzód, tylko czekać jak pęknie - tak mi jej szkoda. Czytałam, że jak pęknie to może się to goić nawet 3 miesiące:szok:
Jak się o to dba? Wiem, że nie można zamoczyć. A coś się na to stosuje?
 
Do góry