reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

blueberry kto wie czy to nie zmiana otoczenia, dużo wrażeń... dasz radę mama! ;-)

My dzisiaj na rodzinną imprezkę idziemy i już jestem chora na samą myśl - szykowanie córy, potem wszyscy dookoła nad nią bedą skakać...blee :sick: aż mi się odechciewa iść :eek:
też tego nie cierpie:wściekła/y: wszyscy noszą, ciuciają a jak wraca się do domu to dziecko jest marudne i rozdrażnione:angry:

moja nunia dzisiaj też marudna:tak: byłyśmy cały dzień na spacerze połaziłyśmy po sklepach odkryłam że Natalka ładnie wygląda w turkusowych rzeczach i chyba to będzie nasz kolor przewodni:happy2:
teraz nawet zrobiło się u na scipło słoneczko świeci:-)
 
reklama
blueberry kto wie czy to nie zmiana otoczenia, dużo wrażeń... dasz radę mama! ;-)

My dzisiaj na rodzinną imprezkę idziemy i już jestem chora na samą myśl - szykowanie córy, potem wszyscy dookoła nad nią bedą skakać...blee :sick: aż mi się odechciewa iść :eek:
Agutek-ja lubię chodzić na rodzinne imprezy zawsze ktoś weźmie Małą i odciąży,nie żebym uważała że moje Maleństwo to wielki ciężar ale można odetchnąć.
Uważam że od małego trzeba wprowadzać dzieci w towarzystwo żeby nam nie wyrosły na dziwaków lub takich co się ludzi boją a i takie dzieci mają niektórzy moi znajomi.
 
agutek, blueberry,kasia580- jakczytam co napisałyście to jakbym siebie słyszała ja podobnie myślałam jak urodził się Szymon i też nie raz zwróciłam uwage teściowej ale była na tyle rozsądna że zrozumiała(kwestia niepotrzebnego noszenia na rękach). Teraz nabrałam dystansu do wielu spraw zobaczycie przy kolejnym dziecku, nie ma co się denerwować trzymajcie się i życzę mimo wszystko udanych imprez.
Mam nadzieję że nie weźmiecie mnie za taką co wszystkie rozumy zjadła ja tylko z własnego doświadczenia wyciągam wnioski.
 
Roksi- turkusik jest teraz na czasie ja sama jak sobie coś kupuje to w tym kolorze a Julitce narazie nic bo ma tyle ciuchów od babci i cioć niestety głównie róż też ładny kolor ale co za dużo to nie zdrowo ale nie będę narzekała bo "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda"
 
blueberry-a gdzie jesteście na tych wczasach? my też chcemy się niebawem wybrać na tydzień ale raczej nad morze. ja również myślę że to zmiana otoczenia tak wpłynęła na Karolka
 
Już po...uff :rolleyes: :-D
Jestem padnięta. Idę chyba zaraz spać :-p

julio oczywiście cię rozumiem :tak: i też jestem pewna, że przy drugim dziecku będę inaczej do wszystkiego podchodzić. Drażni mnie jednak niepotrzebne noszenie na rękach, bo skoro dziecko jest spokojne to po co je nosić? :eek: A już całkiem nie znoszę jak ledwo wchodzę a moja mama już się rzuca na córkę i mi ją wyrywa z rąk, a ja nie zdążę nawet jej rozebrać :sick:
 
blueberry-a gdzie jesteście na tych wczasach? my też chcemy się niebawem wybrać na tydzień ale raczej nad morze. ja również myślę że to zmiana otoczenia tak wpłynęła na Karolka
Właściwie to nie wczasy, bo jesteśmy w domku mojego taty pod Babią Górą. Na pewno górskie powietrze jest inne niż krakowskie :-). Z resztą zauważyłam, że mały jest częściej śpiący niż w domu. No i pewnie jest trochę zdezorientowany - inny dom, nie ma babci, za to jest dziadek ;-). Jutro jeszcze przyjadą ludzie, to dopiero będzie...
 
reklama
Witam Marcoweczki.

Agutek dobrze Cie rozumiem tez nielubie jak wchodze akurat w moim przypadku do tesci a oni mi mala z rak wydzieraja .A no i te rady odnosnie wychowania sa najlepsze...

Mamy karmiace piersia mam pytanie czy oprocz piersi dajecie malenstwu juz cos wiecej?Ja karmie piersia mala ma wstret do butelki wiec nawet herbatki niepija, ale dobrze przybiera na wadze tyle ze nie wiem czy moze jej juz papki jakies wprowadzic czy jeszcze tylko przy piersi zostawic???

pozdrawiam was goraco:-):-)
 
Do góry