reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

zuzanno jeśli ładnie je ci z piersi to nie dawaj jej nic więcej :-)
ja mam problem bo u nas głównie już butla, a mała nie chce pić ani herbatek ani wody, a powinna :eek: i co ja mam z tym zrobić?
 
reklama
Tak, te złote rady są najlepsze...każdy najlepiej wie jak powinnam wychowywać swoje dziecko ;-)
Dokładnie ;-):-)

My zawsze walczymy z tym, aby nam jej nie nosili na rękach, bo potem nikt inny nie będzie jej nosił tylko my :angry:
Ja tam tłumaczę sobie, że po jednej imprezie "rączkowej" raz na jakiś czas mały nie zdąży się przyzwyczaić do noszenia ;-):-) Nie mam nigdy później z tym problemu :tak:

wszyscy noszą, ciuciają a jak wraca się do domu to dziecko jest marudne i rozdrażnione:angry:
Potruś o dziwo po takich imprezkach zwykle w domu jest wesoły, niekłopotliwy :-)

malaga,ewelina -wasi chłopcy mają dziś imieninki więc buziaczki od Julitki
Dziękujemy bardzo :-) julia6 - ucałuj córeczkę od nas :tak::-)

ja mam problem bo u nas głównie już butla, a mała nie chce pić ani herbatek ani wody, a powinna :eek: i co ja mam z tym zrobić?
Agutek - Piotrek czasem wtrąbi całą butlę herbatki, a czasem nie chce wogóle... Robię mu co jakiś czas, albo wypije, albo nie... Na siłę mu nie wcisnę.. :eek:
 
Agutek ja jak probowalam mala uczyc z butli to maczalam najpierw smoczek od butelki w herbatce zeby troche possala krzywila sie coprawda ale probowala
niestety butli nie ciagnie sam smoczek pociagnie od butli a butelki nie chce dziwne no ale coz ,probuje czasem jej moje mleczko z butli dac ale nic nieciagnie a smoka to obcycka ze smaku mleka.Wiec moze sprobuj najpierw smoka w herbatce pomoczyc baw sie z nia tym smokiem gadaj i smiej sie do niej i daj jej posmakowac smoka a potem daj butle z herbatka pociagnac.moze sie uda
eh ale chaotycznie napisalam mam nadzieje ze jako tako zrozumiale;)
 
Ja jeszcze mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią - czy bolą/bolały Was piersi?? Bo mnie ostatnio coś zaczęły boleć, tak jak na początku ciąży, albo przed okresem..

Boję się, czy to nie jakieś zapalenie piersi, ale to chyba by bardziej bolało :confused:

Może po prostu @ się zbliża..
 
malaga ja karmie tylko i wylacznie piersia i nie mam jakotakiego problemu z piersiami na szczescie;-) bola troszeczke jak pokarmu sie nazbiera bo akurat mala niepila przez kilka godzin to wtedy piersi takie twarde i bola jak przed okresem bynajmniej u mnie, albo jak dziecina pije i cigle przy piersi wisi to tez takie uczucie wyssania czy wyciagniecia ale to tez az tak nie boli tylko raczej dziwne uczucie...
mnie sie wydaje ze to zadne zakazenie , niestety :dull: lekarzem nie jestem wiec moge sie mylic ale moze pokarm sie zbiera a maluda niewypija duzo i stad ten bol.a jak tam z sutkami w porzadku?
 
Brodawki w porządku.. Piersi opróżnione mnie bolą, są takie wrażliwe, jak przed okresem właśnie.. Pełne, z guzkami są zwykle rano, wtedy modlę się, żeby Piotrek szybko ssał :-D
 
DZiękuję w imieniu Piotrusia za wszystkie buziaczki :-);-):tak::-D
Spokojnej nocy dla wszystkich:happy2: i mam i ich maluszków,

Odmeldowywuję się do wtorku, (wyjeżdżamy na wesele siostry);-)

Chyba będę miała zaległości w czytaniu postów..... he he he;-)

PA pa :-D
 
Ja jeszcze mam pytanie do dziewczyn karmiących piersią - czy bolą/bolały Was piersi?? Bo mnie ostatnio coś zaczęły boleć, tak jak na początku ciąży, albo przed okresem..

Boję się, czy to nie jakieś zapalenie piersi, ale to chyba by bardziej bolało :confused:

Może po prostu @ się zbliża..

coś znalazłam o zapaleniu piersi. mam nadzieje że u Ciebie to nie to:
"Zatkany kanalik może stać się źródłem infekcji dającej objawy typowe dla grypy. Nagle powstaje bolesne zgrubienie - pojawia się dokuczliwy bół całej piersi. Towarzyszy mu przeważnie podniesiona temperatura ciała, niekiedy dreszcze, powiększenie węzłów chłonnych pachy. Nie leczony naciek może ulec zropieniu. Czynnikiem usposabiającym jest zaleganie zakażonego pokarmu stanowiącego doskonałą bakteryjną pożywkę.
W przypadku zauważenia jakichkowiek objawów natychmiast należy zwrócić się do lekarza - nie leczone zapalenie piersi może doprowadzić do ropnia, ten zaś wymaga już interwencji chirurga. Zapalenie piersi leczy się podając antybiotyk."

a tak właściwie to która z Was dostała już...@? ja jeszcze nie i szczerze mówiąc nie tęsknię:-D
 
reklama
Justine - właśnie omacałam cycusie i nie czuję żadnego guzka ;-) Są po prostu wrażliwe na dotyk.. Myślę, że to @ się zbliża.. Coraz rzadziej karmię piersią, w nocy już wogóle.. Mam nadzieję, że tak jak przed ciążą @ da o sobie delikatnie znać, zanim się rozkręci, a nie zrobi mi niespodzianki, kiedy np. będę poza domem :szok::-D To była zawsze moja fobia ;-):-D
 
Do góry