reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

U nas się chmurzy, ale nie pada póki co.
Byliśmy z rana na spacerku, niby wyglądało, że jest ładnie a wiatr taki mocny był, że sama przemarzłam. Za to mała po spacerze moment zasnęła.

Za to nadal niejadkuje. Z obiadu skubnęła trochę ogórka z mizerii i kilka kawałeczków dosłownie mięsa. Nie wiem jak to możliwe, że nie jest głodna. :no:

Męża posłałam po olej i ziemniaki i będziemy zaraz robić frytki, to zje z apetytem :sorry2:

Jutro do pracy. Ale mi się nie chce :dry:

Matko, roksi ty już 10tc skończyłaś! Szok normalnie, ale to leci :-)
 
reklama
Dobry wieczór

Nie lubię zmiany czasu... Dzis to jeszcze pół biedy ale jutro może być dramat ;). Ale widzę, z tego co pisałyście, że nasze dzieci juz od jakiegoś czasu funkcjonowały wg. czasu letniego. M tak samo, od kilku dni budził się ok. 5:30 ....

Pogoda od rana do kitu, cały dzień lało. Za to wczoraj było całkiem fajnie.

Czytałam o tym jak Wasze dzieci lubią pociągi czy autobusy i mnie natchnęło - musze kiedyś przejechać się z M autobusem bo on zawsze zwraca uwagę na cieżarówy i autobusy więc może miałby radochę z wycieczki a wiadomo, żę cieżarówką go nei przewiozę ;).

Aaa dziś rano mnie rozbawił tekstem - po pierwszym budzeniu wlazł do nas do łóżka z takim królikiem - figurką i mówi: "mama, królik się urodził - to jest niesamowite!". Nie wiem skąd zna to "niesamowite" ale "rozwalił" mnie tym tekstem ;).

(wyjatkowo mi się nei chce iść jutro do pracy....buuuu)


Przypomniało mi się co Wam jeszcze miałam pokazac!! Szukałam na stronach Re-Kids butów, których tam oczywiście nei znalazłam ale za to znalazłam takei oto ogłoszenie:

http://www.re-kids.pl/modele/

Może skorzystacie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja sie witam z pracy:-):-) Pogoda mało wiosenna u nas, ale no cóż nie mozna miec wszystkiego.....

Roksi bedzie wszystko dobrze, tylko nam sie nie zamartwiaj ;-);-)

A ja oczywiście część zmywania po wczorajszym party zostawiłam m, a co tam......

Miłego dnia kobitki
 
Do góry