reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
żal mi tej kobiety:-( ale to wszystko że u nas stratę dziecka traktuje się jak stratę zęba:baffled: zrobią co swoje i do domu:wściekła/y: jednak kobiety powinny mieć opiekę psychologiczną bo nie wszystkie są aż tak silne by szybko wrócić do normalnego życia:no:
 
coś słyszałam o tym porwaniu, szok normalnie

moja właśnie padła na drzemkę, poprosiła o mleko wracam a ona już śpi

aha byliśmy na zajęciach i tradycyjnie znowu było to samo :rolleyes2:

a propos zdjęć to ja już teraz nawet nie pstrykam tak młodej, nie chce mi się już :dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WSZYSTKIEGO NAJ DLA WSZYSTKICH ZAKOCHANYCH:-)
NORMALNIE SZOK Z PORWANIEM TEGO CHLOPCA:szok:BIEDNA MATKA CHLOPCA,NAJWAZNIEJSZE ZE ZNALEZLI MALEGO:tak:
U nas tez caly dzien pada snieg,ale sie szybko topi:-(
Dzisiaj ogladalam wozki dla lalek ,chce Julce kupic na urodzinki ,ceny kosmos:szok:i nic takiego ,poszukam na allegro
Sandi co to u Ciebie za nowy suwaczwek :confused::-D
w piekarniku piecze mi sie ciasto bananowe,jadlam u kolezanki pycha :tak:
 
Witam się walentynkowo :sorry2:
żal mi tej kobiety:-( ale to wszystko że u nas stratę dziecka traktuje się jak stratę zęba:baffled: zrobią co swoje i do domu:wściekła/y: jednak kobiety powinny mieć opiekę psychologiczną bo nie wszystkie są aż tak silne by szybko wrócić do normalnego życia:no:
zgadzam się :-(, w Polsce jeśli ktoś sam nie zgłosi sie po pomoc psychologiczną to jej nie dostanie :no: a moim zdaniem powinno być tak że jeśli w szpitalu lekarz ma pacjentkę po poronieniu albo przedwczesnym porodzie, który kończy sie śmiercią dziecka, to od razu taka dziewczyna powinna dostawać pomoc psychologa (nie jak dopiero o to poprosi bo nie każda kobieta uświadamia sobie jak bardzo cierpi:-()

poza tym w tym szpitalu powinno chyba kogoś zaniepokoić takie nocne chodzenie kobiety po oddziale :confused:
 
reklama
hihiii Agnes wstawilam ten suwaczek zeby mi codziennie przypominal ,ze chcialam sie odchudzac :tak:bo od jakiegos czasu ciagle tyko o tym mysle i mowie sobie "dobra to od jutra":zawstydzona/y::-D
 
Do góry