reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy marcowe mówią - wątek o wszystkim

reklama
dzień dobry;-)

miłego dzionka dla wszstkich zakochanych;-):-D:tak:

JMM trzymam kciuki za pracę;-)

Sandi przeginasz z tymi godzinami nocnymi:szok::-D


a nas dzisiaj obudził traktorek do odsnieżania:baffled:, w nocy spadł śnieg i jest biało:crazy:, a ja myslałam juz o pogodzie w innym kierunku:dry::sorry2:, tym cieplejszym:-D
 
Ostatnia edycja:
Witam:tak:
my wczoraj pojechaliśmy na zakupy i przy wiadukcie niektóre samochody nie mogły podjechać pod górkę:szok: opony kręciły się w miejscu:szok: dziś znów sypie:baffled:

Agutek miałam już się kiedyś pytać jak mężowi idzie jazda samochodem:confused: opierniczasz go jak żyłuje silnik na jedynce:-D:-D

słyszałyście o dziecku 2 dniowym porwanym ze szpitala w Krakowie:szok: u mnie na położniczy było ciężko się dostać w dzień a co dopiero w nocy:baffled:
 
hej



fajnie że macie takiego lekarza, ja też mam taką panią dr dla Szymka :tak:


no też się cieszę, ale musieliśmy aż trafić na pogotowie by ją spotkać! i to na NFZ taka opieka..mam nadzieję, że nie zawiedziemy się na niej...a ortodonta okazało się, że to jakiś taki utalentowany prymus na akademii medycznej hehe :-p

moja mleko wcina z płatkami tak raz w tygodniu:tak:
myślę że nie można dać się zwariować z zakazami;-)

ja nie twierdzę, że należy wszystkiego zakazać, przekazałam co mi powiedziała lekarka
moja je danonki i bakusie, ale myślę, że dzięki tej jej uwadze będę częściej mobilizować się do kupna tych naturalnych jednak, teraz to robię rzadko

co do mleka to ja podzielam zdanie, że jednak krowie jest odpowiednie dla cielątek ;-) a tak serio, to wolę dawać modyfikowane jeszcze, ale absolutnie nie uważam, że należy dzieci od mleka izolować - oczywiście pod warunkiem, że nie mają uczulenia na nie, bo to inna sprawa :tak: natomiast nie jestem pewna, czy jednak ono nie powinno być gotowane? nie wiem szczerze, tak zawsze myślałam, ale może jestem w błędzie?

roksi jestem w szoku jak teraz nauki jazdy uczą jeździć...masakra...wszyscy jeżdżą po mieście na dwójce maksymalnie, przez co w kółko się żremy w aucie :no: uczą ich tylko jak jechać by zdać i tak wszystkie L telepią się po mieście 20-30km/h, tragedia :szok:
 
Dzień dobry.
Kaskada, widzę, ze mamy dzieciaczki w podobnym wieku. Kiedy urodził się Michałek? Ignacy jest z 28 września. Jak sobie radzisz z dwójką maluchów?

Koniec tej gadki o mleku, każda i tak ma swój rozum. Mnie jest wygodnie W końću modyfikowane to też krowie tylko z rozbitymi białkami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry

U nas sypie od rana. Mieliśmy jechać w odwiedziny do babci (90 km) ale zrezygnowaliśmy bo warunki na drodze kiepskie.:baffled:

Dzisiaj rano moja Madzia nie chciała założyć bluzki którą jej wybrałam tylko sama wyciągnęła inną i kazała sobie nałożyć. Skarpety też od jakiegoś czasu zakładam jej te które ona chce bo inaczej płacz:baffled: Zaczyna się przebieranie ubrań....:-)
 
reklama
Do góry